Minecraft hep başa sarıyor

PastaBorek

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci; 12th gen Intel(R) Core(tm) i5-12450H, 2000 MHz, 8 çekirdek, 12 mantıksal işlemci.
RAM; DDR4 32 GB RAM (DDR4-3200(1600MHz))
Ekran kartı; NVIDIA geforenow RTX 4060 laptop GPU type GDDR6.
Arkadaşlar uzun zamandır Minecraft'ı ara ara oynuyorum ve oyunda yaptığım tek şey toprakları kaldırıp yerine ev yapmak, Survival oynuyorum genelde ve artık oyun çok sıkıcı hale geldi, Minecraft'ta neler yapabilirim sıkılmadan? Teşekkürler.

Arkadaşlar uzun zamandır Minecraft'ı ara ara oynuyorum ve oyunda yaptığım tek şey toprakları kaldırıp yerine ev yapmak, Survival oynuyorum genelde ve artık oyun çok sıkıcı hale geldi, Minecraft'ta neler yapabilirim sıkılmadan? Teşekkürler.
Online girebilirsin. Değişik sistemler kurabilirsin(Asansör gibi). Mod kurabilirsin.

Bende de aynı şey vardı, gidip texturepackler shaderlar değiştirdim farklı farklı yapılar evler yapmaya başladım, mesela normal oynamak yerine gidip Faithful gibi packlerle oyna.

Veya yapı olarak ise normalinin dışına çık farklı şeyler dene, ben mesela normal evlerden değil de mağara evi yaptım açıkçası daha da çok keyif aldım veya bir savede de yeraltı evim vardı orada da çok keyif almıştım. Yani kısacası değişiklik oyundan aldığın zevki arttırabilir. En azından bende öyle oldu :D

Bir minecraft klasiği...
Tavsiyem eğer arkadaşın varsa onlarla beraber online oynayabilirsin ama bu bile eninde sonunda sıkıcı olmaya başlayacak bu yüzden modlu oynamak en iyisi curseforge üzerinden güzel modlara bakıp beraber bir sunucu kurarak eğlenebilirsiniz.

Arkadaslarinla oyna. Biz arkadaslarla oynarken sıkıldığımız zaman issiz seyler yapardık, bir dağı komple yok etmek gibi.

Arkadaslarinla oyna. Biz arkadaslarla oynarken sıkıldığımız zaman issiz seyler yapardık, bir dağı komple yok etmek gibi.

Hocam benim arkadaşım yok, öyle böyle değil hani hiç yok, kuzen, kardeş.

"Evi neden yerde yapasın? Havada yap", gibi değişik şeyler dene ve sıradan oynayışlarında yaptıklarını tekrarlama. Değişiklik canını sıkmayacaktır emin ol. Bende Minecraft oynarken sıkıntı hissettiğimde farklı şeyler denedim ve faydalı oldu bu taktik kesin önerimdir.

Hocam benim arkadaşım yok, öyle böyle değil hani hiç yok, kuzen, kardeş.
Arkadaşa gerek yok ben çok yalnız oynadım seni sıkan şey yalnızlık değil oyun rutinini monoton hale getirmen.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı