Satılık Minecraft her şeyi değişen Premium hesap

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tüccar

Picopat
Arkadaşlar merhabalar, elimde Minecraft her şeyi değişen premium hesap mevcuttur.

Hesap Minecraft.net'ten alınmıştır. Çalıntı vs. değildir.

İsmi skini değişir deyip 5-6 TL'ye satılan hesaplarla karıştırmayın. Hesabın e-posta dahil, ismi, skini, şifresi değişir.

Hesabın ismi S256'dır.

Hesap isteğe göre e-postanız üzerine yapılır veya e-postası ile birlikte verilir.

Don't message Please#6077 iletişim için discord adım budur. Genelde Technopat'ta aktifim.(günde 4-5 kez)

Hesap hiçbir sunucudan ban yememiştir.

Hesap için düşündüğüm fiyat 120 TL'dir. An itibari ile Minecraft.net'te 250 TL'dir.

Ödemeyi Papara ile veya İninal kart ile alabilirim.

İlginiz için şimdiden teşekkürler.

@PabIo Escobar arkadaşımız yorumlarda 5-10 TL'ye alıyorum ben dedi. Tamam ver o zaman dedim 50 TL'ye. Şimdi arkadaş kayboldu :D Makbuz vs. e-postayı not aldığınız takdirde hiç sorun değil. Makbuz e-postayı unutursam ne yapacağım sorunu. Bir sıkıntı olmaz.

Fiyat güncellenmiştir 120 TL.

Son düzenleme:
Hocam sanırım 4 haneli isimler koyulabiliyor. 1 ve 2 haneliler koyulamıyor.

Minecraft.net'den satın alırken kredi kartı numarasını ve satın aldıktan sonra mail adresine gelen dekont olması lazım. Yoksa internette 3-5 TL'ye satılan hesaplardan farkı kalmaz.

Minecraft.net'den satın alırken kredi kartı numarasını ve satın aldıktan sonra mail adresine gelen dekont olması lazım. Yoksa internette 3-5 TL'ye satılan hesaplardan farkı kalmaz.
Hocam hesabın E-Posta'sı değişiyor. İnternetteki o 3-5 TL'ye satılan hesapların E-postası değişmiyor. Piyasayı biliyorsanız zaten uygun bir fiyat.

Hocam hesabın E-Posta'sı değişiyor. İnternetteki o 3-5 TL'ye satılan hesapların E-postası değişmiyor. Piyasayı biliyorsanız zaten uygun bir fiyat.
Tamamda, şimdi bir sorun olduğu zaman Mojang, kredi kartı numarasını ve oyunu aldığın dekontu istiyor. Sen şimdi bunları da verecek misin?

Tamamda, şimdi bir sorun olduğu zaman Mojang, kredi kartı numarasını ve oyunu aldığın dekontu istiyor. Sen şimdi bunları da verecek misin?
Hocam destekle iletişime geçsek satın alma dekontunu alabilir miyiz acaba? Yani ulaşma şansımız var mı dekonta?

Verebilirim. Eğer alacaksanız. Bir sorun da çıkmaz ayrıca. Kredi kartı numarasını veremem tabiki :D

Hocam destekle iletişime geçsek satın alma dekontunu alabilir miyiz acaba? Yani ulaşma şansımız var mı dekonta?
Hayır maalesef yok. Zaten olsaydı neden sorsunlar? Ayrıca hesabı açtığın tarihi, konumu, şehri de istiyorlar. Minecraft premium aldığın zaman eğer satıcı bunları sağlamıyorsa, internette 3-5 TL'ye satılan hesaplardan hiç bir farkının olmadığını söylüyorum.

Hayır maalesef yok. Zaten olsaydı neden sorsunlar? Ayrıca hesabı açtığın tarihi, konumu, şehri de istiyorlar. Minecraft premium aldığın zaman eğer satıcı bunları sağlamıyorsa, internette 3-5 TL'ye satılan hesaplardan hiç bir farkının olmadığını söylüyorum.
Hocam E-Posta değişen hesabı 3-5 TL'ye bırakın ben sizden 10 TL'ye alayım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı