Çözüldü Minecraft hesabım çalındı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

332579

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba. Birden Kaspersky Premium hesabımın Gmail'ini söyleyip bilgileriniz şu sitelere sızmış olabilir dedi. Sonra bildirimi sildim ve hiç önemsemedim. 1 gün sonra Minecraft hesabıma girmeye çalıştım ve şifre yanlış dedi. Ne yaparsam yapayım hesabımı geri alamadım. Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Microsoft hesabına taşmamış mıydınız? Mojang hesabı ise kurtarmanız zor geçmiş olsun. Bu oyunu satın alırken satın alma işlem kimliği veriliyor. Hesabın ilk sahibi bunu kaybetmeyip saklarsa yıllar sonra hesabımı kaybettim diye mojang ile iletişim kuruyor ve bu satın alma işlem kimliğini vererek hesabı geri alabiliyor. Siz istediğiniz kadar E-Postasını değiştirseniz bile.
plati.ru gibi sitelerden hesap alıp 2 hafta sonra hesaba giremiyorum diyenler gibi olmuşsun tek fark hesabın ilk sahibi 6 yıl sonra yapmak istemiş :)

Ben 6 yıldır kullanıyordum. Bunca zaman sonra nasıl aldılar anlamıyorum.
Hesap Minecraft.net dışında bir yerden alındıysa hesap bugün yarın elbet bir gün geri alınır. Benimde bir kaç dolara sahte sitelerden aldığım hesabım 3 yıl sonra geri alındı. Minecraft.Net'ten aldığım hesabımı 6 yıldır kullanıyorum. Alıyorsanız orijinal alın.

Son düzenleme:
Peki Microsoft hesabı ise ne yapmak gerekir?
Microsoft hesabına taşmamış mıydınız? Mojang hesabı ise kurtarmanız zor geçmiş olsun. Bu oyunu satın alırken satın alma işlem kimliği veriliyor. Hesabın ilk sahibi bunu kaybetmeyip saklarsa yıllar sonra hesabımı kaybettim diye mojang ile iletişim kuruyor ve bu satın alma işlem kimliğini vererek hesabı geri alabiliyor. Siz istediğiniz kadar E-Postasını değiştirseniz bile.
Peki Bir Microsoft hesabı ise ne yapılması gerekiyor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı