Minecraft hesaplar arasındaki fark

perfectoo

Hectopat
Merhaba, Minecraft hesabı satın alacağım. Demir, altın, elmas hesaplar var. Acaba bu hesaplar arasındaki fark nedir? Mesela elmas aldım. Demire göre nasıl bir ayrıcalığım var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Elmasta hesabın Şifre/eposta gibi bilgileri değiştirebiliyorsun. Bir de oyun içi kostümü, demirde sanırım bunlar yok. Güvenli değildir bu hesaplar. Elinizde patlayabilirler.

Alltakıler.

• İsim değiştirme, istediğin minecraft premium sunucuda, istediğin an kullandığın adı değiştirebilirsin.
  • · Skin değiştirme, istediğin minecraft premium sunucuda, istediğin an kullandığın skini değiştirebilirsin.
  • · Mail değiştirme, istediğin minecraft premium sunucuda, istediğin an kullandığın e-posta adresini değiştirebilirsin.
  • · Gizli soru değiştirme, istediğin minecraft premium sunucuda, istediğin an kullandığın gizli soruyu değiştirebilirsin.
  • · Full premium plus hesap, premium hesaplardan ayrıca, full plus özelliklerin tamamına erişebilirsin. Bir sürü ekstra yeni özellik seni bekliyor!
  • · Bütün premium serverlara giriş, Minecraft bünyesinde bulunan resmi ve özel olmak üzere bütün Minecraft premium serverlara giriş yapabilir,
    diğer oyuncularla Minecraft yeteneğini kapıştırabilirsin!

Bütün bilgileri değişen hesap almanı öneririm çünkü değişmeyen hesapların hesap sahibi tarafından geri alınma şansı çok yüksek. Mesela bende epostası değişmeyen vardı 4 yıl sonra hesabın sahibi geri aldı hesabı.

Demir: E-Posta, şifre, isim değiştirilmez.
Altın: E-Posta değiştirilmez.
Elmas: Herşeyi değiştirilebilir.

Olması lazım genel olarak siteler böyle yapıyordu ama siteye göre farklılık gösterebilir.

Son düzenleme:
Merhaba, Minecraft hesabı satın alacağım. Demir, altın, elmas hesaplar var. Acaba bu hesaplar arasındaki fark nedir? Mesela elmas aldım. Demire göre nasıl bir ayrıcalığım var?
Bu tür hesaplar satan sitelere güven olmaz. Birkaç ay sonra hesap çalınırsa şaşırmayın. Aralarında ki birkaç fark ise şifrenin değişmesi, e-postanın değişmesi, ban yediği/giremediği sunucular falan.

Mümkünse orijinal sitesinden alın.

Bütün bilgileri değişen hesap almanı öneririm çünkü değişmeyen hesapların hesap sahibi tarafından geri alınma şansı çok yüksek. Mesela bende epostası değişmeyen vardı 2 yıl sonra hesabın sahibi geri aldı hesabı.

Demir: E-posta, şifre, isim değiştirilmez.
Altın: E-posta değiştirilmez.
Elmas: Her şeyi değiştirilebilir.

Olması lazım genel olarak siteler böyle yapıyordu ama siteye göre farklılık gösterebilir.

2 yıl yine iyi dayanmış hocam.

2 yıl yine iyi dayanmış hocam.
Vallah bende şaşırdım hesabı benimsemiştim sonra bir gün girmeye çalıştığımda şifre yanlış demişti şaşırmıştım. 10 TL'ye almıştım. Bide şimdi baktım hesabı alalı 4 yıl olmuş kafamda 2 yıl olarak kalmış.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı