Minecraft Hexxit 2 nasıl kurulur?

Mhmtx

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Şu an da orijinal Minecraft kullanıyorum. Hexxit 2 modunu kurmak istiyorum ancak courseforge da bulamadım ve tachnicpack Launcher'ını da indirmek istemiyorum. Nasıl bu mod paketini kurabilirim? Hexxit updated ile farkı nedir veya aynı mıdır? ( course Forge da hexxit update var ama bilgim olmadığı için kurmadım )

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an da orijinal Minecraft kullanıyorum. Hexxit 2 modunu kurmak istiyorum ancak courseforge da bulamadım ve tachnicpack Launcher'ını da indirmek istemiyorum. Nasıl bu mod paketini kurabilirim? Hexxit updated ile farkı nedir veya aynı mıdır? ( course Forge da hexxit Update var ama bilgim olmadığı için kurmadım )

Hexxit 2 daha gelişmiş daha yeni sürüm curse Forge da hexxit updated diye geçiyor

Sanmıyorum ama Minecraft sürümleri uyuşuyor modların uyumluluğu da varsa olabilir.

Hocam peki bilginiz varsa athernosdan server açsak hexxit updated diye ve ben orijinal Minecraft o da t Launcher'dan hexxit updated aynı sürüm kursa girebilir miyiz? Yoksa 2 mizinde t Launcher olması mı gerekiyor? Bunun ile ilgili ayrı bir konu açmayı denedim ancak Technopat yetkilileri konuma onay mı vermiyor direkt siliyor mu anlayamadım.

Hocam peki bilginiz varsa athernosdan server açsak hexxit updated diye ve ben orijinal Minecraft o da t Launcher'dan hexxit updated aynı sürüm kursa girebilir miyiz? Yoksa 2 mizinde t Launcher olması mı gerekiyor? Bunun ile ilgili ayrı bir konu açmayı denedim ancak Technopat yetkilileri konuma onay mı vermiyor direkt siliyor mu anlayamadım.

Aternos'dan Launcher seçip oradan modpack seçiyorsun arkadaşın da aynı modpacki indirmesi lazım sunucu ayarlarından korsan yazılımı orjinal olmayan ayarlamanız lazım

Aternos'dan Launcher seçip oradan modpack seçiyorsun arkadaşın da aynı modpacki indirmesi lazım sunucu ayarlarından korsan yazılımı orijinal olmayan ayarlamanız lazım.

Peki hocam teşekkürler. Yani t Launcher ile orijinal Minecraft aynı modu ve sürümü indirdiği sürece girebiliyor diye anladım yazdığınızdan.

Ayrıca modu başlattığınız Launcher'ın da aynı olması lazım o yüzden arkadaşının doğru olmayan yolla Launcher'ı kullanması lazım curse Forge da bu iş zor diye biliyorum technic Launcher daha kolay kurulabiliyor

Ayrıca modu başlattığınız Launcher'ın da aynı olması lazım o yüzden arkadaşının doğru olmayan yolla Launcher'ı kullanması lazım curse Forge da bu iş zor diye biliyorum technic Launcher daha kolay kurulabiliyor.

Yani hocam hepimiz technic Launcher indirip mi kuralım? Onlarda t Launcher yuklu bende orijinal Minecraft hepimiz kurunca girebilir miyiz diyorsunuz? Ve technic Launcher güvenilir mi?

Yani hocam hepimiz technic Launcher indirip mi kuralım? Onlarda t Launcher yuklu bende orijinal Minecraft hepimiz kurunca girebilir miyiz diyorsunuz? Ve technic Launcher güvenilir mi?

Hocam technic Launcher güvenlidir. T Launcher bir MC başlatıcı orijinal olmayan MC de mod kurup beraber oynamak uğraştırıyor mod başlatıcıları crackli indirmeniz gerekiyor bayağı uzun iş bununla ilgili videolar vardır izleyebilirsiniz eskiden arkadaşımla tlaucuerdan modlu MC oynamak için çok uğraşırdık en sonunda yeter deyip Premium satın almıştık yani diyeceğim oynanabilir ama araştırma yapmanız gerekiyor. Ben beceremediğim için fazla bilgim yok maalesef kusura bakmayın.

Geri
Yukarı