Çözüldü "Minecraft hizmetlerine bağlanamıyoruz" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Zebiux

Hectopat
Daha fazla  
Selam, Minecraft'te oturum açtığımda resimdeki gibi bir hata alıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Xbox servisleri falan hepsi açık. XBOX uygulamasınada giriş yapamıyorum. Oturum aç dediğimde oturum açma yeri kendi kendine sürekli açılıp kapanıyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-04-26 210725.png
    Ekran görüntüsü 2022-04-26 210725.png
    55,5 KB · Görüntüleme: 180
Java güncel mi? Değilse güncelleyin. Güncel ise arama çubuğuna hizmetler yazın ve hizmetler kısmından XBox Servislerini devre dışı ise otomatik konuma getirin.

Buraya da göz atın.

Game Passiniz varmı?
Hayır, oyun zaten Minecraft.net'ten alınma. Ve eskiden oynuyordum şimdi oldu bu sorun.
Java güncel mi? Değilse güncelleyin. Güncel ise arama çubuğuna hizmetler yazın ve hizmetler kısmından XBox Servislerini devre dışı ise otomatik konuma getirin.

Buraya da göz atın.

Bakmıştım ve Java güncel.

Hayır, oyun zaten Minecraft.net'ten alınma. Ve eskiden oynuyordum şimdi oldu bu sorun.

Bende direkt Launcher açılmıyordu eski sürümünü indirdim sorunsuz çalıştı.

Burada var galiba: Çözüldü: Minecraft oturum açılırken "bir şeyler ters gitti" hatası.

https://www.minecraft.net/tr-tr/download buradan Win 7*8 olanı indirmiştim sizin sorununuzu çözer mi bilmem ama Launcher açılmayınca eski sürün işe yaramıştı.
Oldu, çok teşekkür ederim fakat XBOX uygulamasına girdiğimde hala giriş yapamıyorum oturum açma ekranı açılıp kapanıyor buna bir çözümünüz var mı?
Onuda düzelttim sorun kalmadı. İleride bu sorunu yaşayanlar için, Microsoft Store'dan XBOX Konsolu Yardımcısı indirin var ise girin. Sonra XBOX Konsolu Yardımcısı'ndan XBOX hesabınıza girin sonra otomatikmen XBOX uygulamasındada giriş yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı