Çözüldü Minecraft Hypixel Sunucusuna Girmek İçin Ne Yapılmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sparkyy

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben Minecraft Hypixel sunucusuna girmek istiyorum. Bunun için her ay Minecraft premium mu almak zorundayım? Tek bir seferlik ödeme ile sürekli girebilir miyim?

Çözüm
Premium sistemi eskide kalan bir sistem. Minecraft'ı Microsoft aldıktan sonra Microsoft hesaplarına geçiş yapıldı. Premium hesaplar ortalıktan kaldırıldı. Artık "Premium Minecraft" terimi yok. Orjinal Minecraft için birkaç seçeneğiniz var. Xbox Gamepass satın alabilirsiniz. Yada https://minecraft.net sitesinden Minecraft'ı Microsoft hesabınıza satın alabilirsiniz. Yada direkt Microsoft Store'dan satın alabilirsiniz. Aldığınız takdirde Minecraft: Java Edition ve Minecraft: Bedrock Edition hesabınıza geçmiş olacaktır. Bilgilendirebildiysem ne mutlu bana.
Premium tek seferlik alınan bir şey. Xbox Game Pass alırsanız premium kullanabiliyorsunuz. Game Pass'e aylık para vererek Minecraft oynayabilirsiniz. Ben premiumu Microsoft üzerinden 80₺ye almıştım Türkiye'ye özel fiyatlandırma yapmışlardı bir süreliğine. Tekrar yaparlar mı bilmiyorum.

Bir kere almanız yeterli. Minecraft'ı sitesinden satın alın zaten premium hesabınız oluyor.
Premium tek seferlik alınan bir şey. Xbox Game Pass alırsanız premium kullanabiliyorsunuz. Game Pass'e aylık para vererek Minecraft oynayabilirsiniz. Ben premiumu Microsoft üzerinden 80₺ye almıştım Türkiye'ye özel fiyatlandırma yapmışlardı bir süreliğine. Tekrar yaparlar mı bilmiyorum.
Minecraft'ı orjinal alsanız yeter.
Anladım hocam sitesine bakarken şunu gördüm de, Java sürümü ile Bedrock sürümünü karşılaştırıyordu böyle bir madde var.

1699624665658.png

Anladım hocam sitesine bakarken şunu gördüm de, Java sürümü ile Bedrock sürümünü karşılaştırıyordu böyle bir madde var.

Eki Görüntüle 2009429

Tek bilgisayardan 2 kişinin oynamasını sağlıyor diye düşünüyorum. Split screen şeklinde. Ona ihtiyacınız yok.

Premium sistemi eskide kalan bir sistem. Minecraft'ı Microsoft aldıktan sonra Microsoft hesaplarına geçiş yapıldı. Premium hesaplar ortalıktan kaldırıldı. Artık "Premium Minecraft" terimi yok. Orjinal Minecraft için birkaç seçeneğiniz var. Xbox Gamepass satın alabilirsiniz. Yada https://minecraft.net sitesinden Minecraft'ı Microsoft hesabınıza satın alabilirsiniz. Yada direkt Microsoft Store'dan satın alabilirsiniz. Aldığınız takdirde Minecraft: Java Edition ve Minecraft: Bedrock Edition hesabınıza geçmiş olacaktır. Bilgilendirebildiysem ne mutlu bana.

Çözüm
Premium sistemi eskide kalan bir sistem. Minecraft'ı Microsoft aldıktan sonra Microsoft hesaplarına geçiş yapıldı. Premium hesaplar ortalıktan kaldırıldı. Artık "Premium Minecraft" terimi yok. Orijinal Minecraft için birkaç seçeneğiniz var. Xbox Game Pass satın alabilirsiniz. Ya da https://minecraft.net sitesinden Minecraft'ı Microsoft hesabınıza satın alabilirsiniz. Ya da direkt Microsoft Store'dan satın alabilirsiniz. Aldığınız takdirde Minecraft: Java Edition ve Minecraft: Bedrock Edition hesabınıza geçmiş olacaktır. Bilgilendirebildiysem ne mutlu bana.

Tabii ki hocam sağ olun. :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı