Minecraft Bedrock'dan Java sunucusuna girmek

Mergen Tengri

Hectopat
Makaleler
8
Daha fazla  
Meslek
Tekno-Lokum
Microsoft Store'dan Minecraft Bedrock Edition (Windows Edition) satın aldım. Oyundan çok memnunum gayet iyi ama bir sorun var, Java Edition'daki sunucular daha güzel. Minecraft Bedrock Edition'dan Minecraft Java Edition'daki sunucuya katılabilir miyim?
Hypixel gibi Java sunucusuna nasıl katılabiliriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İmkansız değil bunu sağlayan bazı sunucu eklentileri var, GeyserMC gibi şeyleri araştırmanı öneririm.

İmkansız değil bunu sağlayan bazı sunucu eklentileri var, GeyserMC gibi şeyleri araştırmanı öneririm.

Ama arkadaş Hypixel'e falan girmek istiyor ki Hypixel'de GeyserMC yok.

Ben dosyayı indirdim peki nasıl kurabilirim. Bu arada tüm Java sunucuları çalışıyor mu?

Ben dosyayı indirdim peki nasıl kurabilirim. Bu arada tüm Java sunucuları çalışıyor mu?
Tekrar kontrol ettim ama GeyserMC'nin istemci taraflı çalışan bir sürümünü bulamadım, muhtemelen o projeyi rafa kaldırdılar yada ben bulamadım. JAR uzantılı bir şey indirdiysen işine yaramayacaktır, o dosyalar Java sunucularına yüklemek için.

ben bi minecraft sunucuya sahibim ve 1.16.5 -1.18.2 sürümle arasında girebilme özelli taşıyon bi eklenti veya script gibi varmı ? veya dosya olarak

Geri
Yukarı