Çözüldü Minecraft Hypixel "you logged in from another location!" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

LTX

Hectopat
İyi forumlar. Minecraft Premium'a sahibim. Hypixel adında bir sunucu var, girmeye çalıştığımda "you logged in from another location!" yazısı çıkıyor ve sunucudan atıyor. Sayfayı yenilediğimde bazen girmeme izin veriyor, bazen vermiyor.
Diğer sunucularda herhangi bir yazı çıkmıyor ve oynatıyor. Sadece Hypixel'de var. Hesabımı benden başka kullanan biri yok, şifresini de değiştirdim. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesap çalınsa şifrem ve e-postam çoktan değişmiş olmaz mıydı? Ayrıca hesapta 3 tane güvenlik sorusu var. Hypixel'de bu sorunu yaşayanlar çok olmuş, anlaşılan Hypixel kaynaklı. (Edit: Silinen yoruma yazılmıştır.)

Son düzenleme:
Portla ilgili olabilir veya internetle modemi sıfırlayın.
Portlarla ilgili bir bilgim olmadığı için modemi sıfırladım. Sorun düzelmiş gibi gözüküyor, hata vermedi. Sadece 2 kere "disconnected" dedi. Launcher'ı kapatıp bir daha açtım sorun yok. OptiFine kurulu ve PC'de 4 tane Minecraft kurulu bunlar da yapmış olabilir mi?

Portlarla ilgili bir bilgim olmadığı için modemi sıfırladım. Sorun düzelmiş gibi gözüküyor, hata vermedi. Sadece 2 kere "disconnected" dedi. Launcher'ı kapatıp bir daha açtım sorun yok. OptiFine kurulu ve PC'de 4 tane Minecraft kurulu bunlar da yapmış olabilir mi?
Olabilir ama sanmam internetle alakalıymış.

Geri
Yukarı