Minecraft için Forge yüklemeden mod kurmak mümkün mü?

omft

Centipat
Daha fazla  
Forge yüklemek istemiyorum ama modlu Survival oynayacağım, nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fabric ile de kurabilirsiniz fakat neden Forge kurmak istemiyorsunuz ki?
Bu arada fabric'in mod kütüphanesi tamamen farklı. Hem fabric hem forge için olan modlar var fakat forge modlarının yarısından fazlasının fabricte olmadığını söyleyebilirim.

Fabric kullanabilirsiniz, eğer modların sürümleri ve çakışmaması için uğraşmak istemiyorum diyorsanız CurseForge uygulamasını öneririm. İçinde hazır modlar ve paketler vs. oluyor, veya kendiniz çok basit şekilde kurabiliyorsunuz.

Forge kurması 2 saniye sürüyor hocam. Eğer ondan kastetmiyorsanız. Fabric diğer seçenek. Çok daha optimize fakat yeni olduğundan Forge'ye göre 2 kat daha az mod var. Az mod kuracaksanız gereksiz fakat çok mod kuracaksanız Forge deli kastırıyor.

Datapacklerle belki, ama mod gibi iş görmez. Bunun dışında fabric var, ama en hızlısı quilt, fabric modları ayrıca Quilt'de çalışıyor.

Evet, quilt de kullanabilirsiniz. Hatta Quilt'in ekstra mod kütüphanesi olduğundan daha fazla mod var. Hem fabric modlarını da çalıştırabilmesi artısı. Effective 2.0, ınspecio gibi modlar sadece quilt için var örneğin. Ayrıca doctor4T'nin dediğine göre developer takımı Fabric'e göre daha iyiymiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı