Minecraft için FPS düşürmeyen shader pack tavsiyesi

Adama vurduğunda o kırmızı olma şeysi olmuyor çoğu Shader'da. Ben Shader'da Crosshairi zor görüyorum. :D
Kullandığım Shader'de bir o dediğiniz kırmızı olma şeyi eksik. Adama vurunca kalp çıkıyor ordan anlıyorum. Ama normal Minecraft grafikleri çok kötü. Çok çok eski duruyor oynayamıyorum.

Kullandığım Shader'de bir o dediğiniz kırmızı olma şeyi eksik. Adama vurunca kalp çıkıyor ordan anlıyorum. Ama normal Minecraft grafikleri çok kötü. Çok çok eski duruyor oynayamıyorum.
Bana şuan ki grafikleri iyi geliyor. Shader'ların çoğu Minecraft'a uymadığından kötü gözüküyor fikrimce.
Seus shader pack ile az önce skywars attım adama vurduğumda adam kırmızıda oluyor crosshairim de gözüküyor.
Ben kullandığım Shader'larda crosshairimi zor görüyorum. Benim oynayış stillime uygun değil demeki Shader'lar.

Seus shader pack ile az önce skywars attım adama vurduğumda adam kırmızıda oluyor crosshairim de gözüküyor.
Ama Sesu çok stabil bir Shader değil. En stabil olan Sildurs Vibrant.
Bana şuan ki grafikleri iyi geliyor. Shader'ların çoğu Minecraft'a uymadığından kötü gözüküyor fikrimce.
Texture pack kurarsanız ikisi birlikte RTX derecesinde bir grafik olur.

Ama Sesu çok stabil bir Shader değil. En stabil olan Sildurs Vibrant.

Texture pack kurarsanız ikisi birlikte RTX derecesinde bir grafik olur.
RTX derecesinde istediği kadar olsun, Minecraft'ın stilline uymadığı sürece kötü gözükür oyun. Gerçeklik üzerine Shader yapıyorlar, amaçları oyuna uyan bir grafik yapmak değil, oyuna uysada uymasada "iyi" sayılacak grafik çıkartmak.

Geri
Yukarı