Minecraft için hafif mod paketi önerisi

clickclakbum

Hectopat
Daha fazla  
Hafif, çok kafa yormayacak, yeni biomlar içerisinde bulunduran bir mod paketi arıyorum. Dünyasında çeşitli yapılar görebileceğim ve onları yağmalayabileceğim mod paketi çok iyi olur.

Maalesef pek modpack oynamıyorum ama Vanilla+ ve Exploration modpack'lere bakabilirsiniz.
Belki Valhelsia olabilir. Kendi yapı modu var. Biraz biyom eklenmiş galiba ama Biomes O' Plenty gibi modları ekleyebilirsiniz ek olarak.
Curseforge'un kendi uygulaması varsa oradan indirebilirsiniz. Curseforge zorunlu bırakıyor kendi uygulamasını indirmeye.

Maalesef pek modpack oynamıyorum ama Vanilla+ ve Exploration modpack'lere bakabilirsiniz.
Belki Valhelsia olabilir. Kendi yapı modu var. Biraz biyom eklenmiş galiba ama Biomes O' Plenty gibi modları ekleyebilirsiniz ek olarak.
Curseforge'un kendi uygulaması varsa oradan indirebilirsiniz. Curseforge zorunlu bırakıyor kendi uygulamasını indirmeye.
Anlamadım. Burada neler yapabileceğimizi, özelliklerini, sunduğu şeyleri detaylıca yazabilir misiniz? Güzel göründü gözüme. Anladığım kadarıyla oyun yine vanilla, ama vanilladan fazla şeyler sunuyor. Doğru muyum?

Yeni konular

Geri
Yukarı