Minecraft için oyun arkadaşı

@stevesm1221 Discord sunucusuna katıldım, Turkish_Gamer benim.
İsterseniz Discord sunucusunu elden geçirebilirim; ranklar, ses kanalları, odalar vs.

Minecraft sunucuları hakkında da baya bilgim var, lazım olursa bana ulaşabilirsiniz.
Teşekkürler öncelikle, Discord'a gelirsen ilgileneceğim dostum.

@stevesm1221 Serverden ayrıldım. Ayrılmamın sebebi Towny'nin zor olması. Hakkınızı helal edin. Geri dönmeyi düşünmüyorum.
Hocam bende daha yeni öğrendim ne olduğunu bile bilmiyordum. Ben server kurma işine karışmıyorum sadece yayınlama işine karışıyorum arkadaşlara ne diyebilirim ki yani, survival'dan farkı yok diyorlar zaten, gitmeyin bence uğrarsınız en azından. :(

Dosya Ekleri

• ss61.PNG
    ss61.PNG
    18,1 KB · Görüntüleme: 41
Survivaldan aşırı farklı. Vergiler varmış ve ödemeyince claimlediğiniz alanlar yok oluyor. Normal survivalda böyle birşey gördünüz mü?
Survivala dönerseniz belki gelirim.

Son düzenleme:
Survivaldan aşırı farklı. Vergiler varmış ve ödemeyince claimlediğiniz alanlar yok oluyor. Normal survivalda böyle birşey gördünüz mü?
Survivala dönerseniz belki gelirim.
Size kaç defa dedim. Zahmet edip 5 dakikanızı Towny'yi internette araştırmaya ayırsaydınız gayet de eğlenirdiniz. Tüm gün oyundan oyuna geçiyorsunuz, bir şey kaybetmezdiniz.
Her neyse. Gelmeyin, siz bilirsiniz. Mod olarak bir şey yaptığınız yoktu zaten.

Efendim, gidin araştırın diyorsunuz. Türkçe olarak videosunu çeken,oynayan var mı? Bilmediğimiz şeyi niye oynuyoruz?

Mod olarak bir şey yaptığınız yoktu zaten.
Bana yapmam gereken bir şey söylemiyorsunuz ki yapayım. Size diyorum "Panel vericek misiniz, kontrol edebileceğimiz bir şey verilecek mi?" diye siz cevap vermiyorsunuz.
Tüm gün oyundan oyuna geçiyorsunuz, bir şey kaybetmezdiniz.
Tüm gün oyundan oyuna geçeyimde sizinle ne alakası var? Ben sadece Minecraft oynamıyorum. Herkesin zevkleri farklıdır. Ben survival için geldim ki başta öyleydi. Siz çevirdiniz Towny'e.

Tüm gün oyundan oyuna geçeyimde sizinle ne alakası var? Ben sadece Minecraft oynamıyorum. Herkesin zevkleri farklıdır. Ben survival için geldim ki başta öyleydi. Siz çevirdiniz Towny'e.
Towny kuralım mı dediler, benim de aklıma geldi dedim. E kuralım o zaman dediler ve kurduk. Oynamanız umrumda değil, internete bakıp araştıracağınıza ahkam kesiyorsunuz burada.

Panel vericek misiniz, kontrol edebileceğimiz bir şey verilecek mi?
Bir kere sordunuz onu da oyunda sordunuz. Panel verince ne olacak? İlk günden beri yardım edebileceğim bir şey var mı diye 1 kere sormadınız. Araba plugini sorup durdunuz sadece.

Efendim, gidin araştırın diyorsunuz. Türkçe olarak videosunu çeken,oynayan var mı? Bilmediğimiz şeyi niye oynuyoruz?
Ben biliyorum, moderatör arkadaşlar da biliyor. Bilen ve bilmek isteyen de gelecek. Siz gidebilirsiniz, zaten sevmiyormuşsunuz, güle güle. İyi günler.

Bir de neden şehrinizin yıkıldığını söyleyeyim. /town deposit 10 yazsaydınız şehirdeki bankaya parayı yatırıp vergiyi otomatik çekecekti zaten. Ah tabi, hiç bir araştırma yapma gereği duymadığınız için bunu da bilmiyorsunuz.

Discord adresi ne bende gelmek istiyorum?
Join the Technopat Minecraft Fan Server Discord Server! Buyrun gelin hocam.

Geri
Yukarı