Minecraft için oyun bilgisayarı önerisi

TaylanB44

Femtopat
Daha fazla  
Olabilecek en düşük fiyata sıfırdan monitörsüz bir oyuncu bilgisayarı ( sadece Minecraft için onun dışında oyun kaldırmasa da olur ) için ne kadar harcamam lazım ve hangi anakart işlemci ekran kartı lazım. Not: Minecraft 1.19 da yüksek performans bekliyorum. 200 FPS olsa yeter.

Hocam bakabilirsiniz, Minecraft harici oyunları da rahatlıkla oynatır. Ekran kartı fiyatları uçuk olduğu için APU sistem önerdim.

Hocam bakabilirsiniz, Minecraft harici oyunları da rahatlıkla oynatır. Ekran kartı fiyatları uçuk olduğu için APU sistem önerdim.

Alınmaz.
1. İşlemci eski nesil onun yerine 4650G veya 5600G alınmalı.
2. RAM single channel 8GB. APU bir sistemde Dual Channel normale göre çok daha kritik.
3. Anakart çok eski.
Bunu alırsan çok rahat Minecraft oynarsın. +1000₺ daha verip ,şlemciyi 5600G de yapabilirsin. İleride ekran kartı takmak istersen daha iyi olacaktır.

Minecraft'ta kaç fps verir birde valorant açar mı?

Hocam RAM'leri 2x8 yaparanız daha rahatlarsanız Valorant açar. @xXenom arkadaşım da çok doğru konuşmuş. Karar sizin ben Minecraft için biraz daha eski bir sistem önerdim.

Ama eğer Valorant vs. oynayacaksınız belirtin ki ona göre sistem önerelim.
Valorant ta çok yüksek performans istemiyorum sadece merak ettim. Yardımınız için teşekkür ederim ayrıca.

Yeni konular

Geri
Yukarı