Minecraft iki harita birden nasıl açılır?

s7üü

Hectopat
Daha fazla  
Bir yapı yaptım deneme dünyamda o yapıyı normal haritamda yapacağım fakat SS alarak yapınca zor oluyor. Iki haritayı birden nasıl açarım?

Litematica diye bir mod var. O modu indirip deneme dünyasındaki yapının şematiğini alabilirsiniz sonrasında ise ana dünyanızda o şematiği açarsınız size nereye ne blok koymanız gerektiğini gösterecektir ayrıca yapıyı direkt olarak ta kopyalayabilirsiniz.

Litematica diye bir mod var. O modu indirip deneme dünyasındaki yapının şematiğini alabilirsiniz sonrasında ise ana dünyanızda o şematiği açarsınız size nereye ne blok koymanız gerektiğini gösterecektir ayrıca yapıyı direkt olarak da kopyalayabilirsiniz.

Tamam bakıyorum yüklerim. Şey oluyor mu 2 bloğun arasindaki blogu görme.

Evet, her bloğun yerini gösterir ayrıca dediğim gibi eğer gamemodeunuzu Creative geçirirseniz yapıyı direk olarak kopyalayabilirsiniz

Yok gamemode geçmem deneyeceğim şimdi sağ ol.

Evet, her bloğun yerini gösterir ayrıca dediğim gibi eğer gamemodeunuzu Creative geçirirseniz yapıyı direk olarak kopyalayabilirsiniz

Modun Forge'si yok mu? İndirdim fakat fabricmiş.

1.16 varmış 1.19 yok yapamayacağız.

Peki 2 haritayı aynı anda açmayı biliyor musunuz?

Son düzenleme:
Yok gamemode geçmem deneyeceğim şimdi sağ ol.

Modun Forge'si yok mu? İndirdim fakat fabricmiş.

1.16 varmış 1.19 yok yapamayacağız.

Peki 2 haritayı aynı anda açmayı biliyor musunuz?
1.19 var sanırım siz bulamamışsınız, onun dışında iki farklı launcherdan yani bir multimc bir de normal launcherdan açabilirsiniz oyunu ve ya lunar client + minecraft launcher şeklinde ama bilgisayarınızı çok zorlayacaktır.

1.19 var sanırım siz bulamamışsınız, onun dışında iki farklı Launcher'dan yani bir MultiMC bir de normal Launcher'dan açabilirsiniz oyunu veya lunar Client + Minecraft Launcher şeklinde ama bilgisayarınızı çok zorlayacaktır.

Dediğiniz mod 1.19 Forge bulduysan atar mısın?

Bilgisayarı zorlarsa sıkıntı 🙄

Geri
Yukarı