Çözüldü Minecraft "Internal Expection..." hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Makaleler
1
Yer
Alanya, Antalya
Arkadaşlar selam. Artık çıldırma eşiğine gelmiş bulunmaktayım.
Minecraft'ta herhangi bir sunucuda oynasam bile zamanı fark etmeksizin (sunucuya ilk girdiğimde de bu hatadan dolayı atabiliyor. bir saat sonra da atabiliyor. 10 dakika sonrada atabiliyor.

İnternet değerim:

Aldığım hata:
hata.JPG

Not: Minecraftım orjinaldir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Chunk'ını 8 yap.Eğer devam ederse Laby Mod yüzünden olabilir.Vanilla geç.Eğer yine devam ederse Lunar Client dene
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Chunk'ını 8 yap.Eğer devam ederse Laby Mod yüzünden olabilir.Vanilla geç.Eğer yine devam ederse Lunar Client dene
Hile clientinde oynuyordum. Aynı hata ondada vardı. Lunar client deneyeceğim.
Şuan 8e çektim chunkları. Umarım işe yarar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hile clientinde oynuyordum. Aynı hata ondada vardı. Lunar client deneyeceğim.
Şuan 8e çektim chunkları. Umarım işe yarar.
Oynadığın server ismi nedir yıldızla yarısını belki sorunlu serverlerdendir.

Ağında veya cihazında bir virüs olabilir.Çünkü paket alış verişinde sorun var.Bir malwarebytes ile tarama yap.Eğer bir sonuç çıkmassa genellikle client yüzündendir.Clientler birbirini tanımak için server üzerinden veri gönderebilir.Eğer bu veri çok yüksek değerlere çıkarsa böyle hata alabilirsin.Kısaca sunucuya bir nedenden dolayı çok fazla paket gönderiyorsun yada gönderdiğin paketler sorunlu.

Geri
Yukarı