Çözüldü Minecraft Java 1.8.9 hassasiyet nasıl ayarlanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mertisincoming

Decapat
Daha fazla  
Herkese selam, ben cr, SonOyuncu veya normal 1.8.9 sürümünde Minecraft oynarken hassasiyet problemi yaşıyorum. Ekranı döndürüyorum bir anda rastgele yerlere dönmeye başlıyor. Bunun eskiden bir çözümü vardı uygulamanın özelliklerine girip "yüksek DPI ölçeklendirmesini geçersiz kılma" seçeneğini açıp "bu programı yönetici olarak çalıştır" seçeneğini açtığımda sorun çözülüyordu. Fakat artık o da bir işe yaramamaya başladı. Mecburen Görev Yöneticisi'nden önceliği düşüğe almak zorunda kalıyorum hatanın düzelmesi için fakat öyle olunca da oyun çok fazla takılıyor. Nasıl bunu çözebilirim?

Çözüm
Windows'dan fare ayarlarına girip sonra ek fare seçenekleri butonuna tıklayın. Sonrasına işaretçi seçenekleri menüsü altından işaretçi hassasiyetini arttır seçeneğinin tikini kaldırır mısın?
Merhaba, o zaten kapalıydı. Bu sefer format attım ve AtlasOS kurmadım. Ve sorunum düzeldi. Artık yüksek DPI ölçeklendirmesini geçersiz kılma çalışıyor.
Windows'dan fare ayarlarına girip sonra ek fare seçenekleri butonuna tıklayın. Sonrasına işaretçi seçenekleri menüsü altından işaretçi hassasiyetini arttır seçeneğinin tikini kaldırır mısın?

Merhaba, o zaten kapalıydı. Bu sefer format attım ve AtlasOS kurmadım. Ve sorunum düzeldi. Artık yüksek DPI ölçeklendirmesini geçersiz kılma çalışıyor.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı