Minecraft Java ayrı alınabilir mi?

Büyüyen

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 3 1300X, Nvidia GTX 1050Ti, 8gb RAM (Masaüstü)
i5-1235U, Intel Irıs Xe, 16GB RAM (Laptop)
Minecraft Java almak istiyorum ama Microsoft Store'da Bedrock ile birlikte satılıyor, ayrı alma şansım yok mu? Bazı siteler kod ile oyun satıyor ama Minecraft Java için bulamadım bulduklarım da çok pahalıydı. Tek çarem ikisini birlikte almak sanırım ama yine de size sorayım dedim.
İyi akşamlar!

Hocam şimdi o unuttuğunuz hesapta hem Java hem bedrock var.

Biraz önce buna benzer bir konu açtım da burada da sorayım siz aktifken.

1674852895023.png

Bunu alınca Launcher'dan Java'ya ve Bedrock Edition'a ayrı ayrı girebiliyoruz değil mi bu Java & Bedrock Edition dedikleri şey paket gibi mi yoksa Java ve bedrocktan sonra yeni bir platform gibi mi çalışıyor çünkü Java oynamak istiyorum.

Biraz önce buna benzer bir konu açtım da burada da sorayım siz aktifken.

Eki Görüntüle 1647671

Bunu alınca Launcher'dan Java'ya ve Bedrock Edition'a ayrı ayrı girebiliyoruz değil mi bu Java & Bedrock Edition dedikleri şey paket gibi mi yoksa Java ve bedrocktan sonra yeni bir platform gibi mi çalışıyor çünkü Java oynamak istiyorum.
Hocam launcherı indirtiyor Java ile Bedrock'u ayrı ayrı oynayabiliyorsunuz. Bildiğiniz Java Launcher'ının gelişmiş hali.

Hocam Launcher'ı indirtiyor Java ile Bedrock'u ayrı ayrı oynayabiliyorsunuz. Bildiğiniz Java Launcher'ının gelişmiş hali.

Oh süper bana sadece Java Edition lazım ikisinin de olması büyük şans şimdi alacağım arada şeyi sorayım neden bunun içinde Java varken Java Edition tek başına 450 lira daha pahalı?

1674853184800.png

1674853211349.png

Örnek olarak attım arasında geçiş yapabiliyorsun.Birisinin Minecraft yazının altında java yazarken diğerinde yazmıyor buradan farkı anlayabiliyorsun.Yani rahatça java oynayabilirsin.

Oh süper bana sadece Java Edition lazım ikisinin de olması büyük şans şimdi alacağım arada şeyi sorayım neden bunun içinde Java varken Java Edition tek başına 450 lira daha pahalı?
Hocam o yerelleştirilmemiş fiyat. Java & Bedrock ilk çıktığında 80 liraydı keşke kaçırmasaydınız.

Eki Görüntüle 1647696

Eki Görüntüle 1647697

Örnek olarak attım arasında geçiş yapabiliyorsun.Birisinin Minecraft yazının altında java yazarken diğerinde yazmıyor buradan farkı anlayabiliyorsun.Yani rahatça java oynayabilirsin.
Aynen haklısın.

Hocam o yerelleştirilmemiş fiyat. Java & Bedrock ilk çıktığında 80 liraydı keşke kaçırmasaydınız.
2017 yılında 100 liraya almıştım resmi sitesinden, hey gidi günler hey.

Yeni konular

Geri
Yukarı