Minecraft Java Edition kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10
Makaleler
1
Merhaba. Ben medet. Benim iki tane PC var birisi laptop. Benim bu laptop Lenovo s2030.Minecraft'a girdiğimde oyun kasıyor. Bir tavsiyeniz var mı? Kasmadan oynayabilmek için.

Konudaki modları kurun.

Konudaki modları kurun.
Oyunu kasmadan oynaya bilirmiyim?

Oyunu en son versiyonlar yerine daha eski versiyonlarda oynayın en yeni versiyonlar daha çok sistem gerektirdiği için kasması normal ayrıca oynadığınız sabit bir sürüm varsa google sürümü yazıp yanına optifine yazin ve indirin bu program fps nizi arttırabilir bir de fps arttırıcı kaynak paketler yükleyip kurabilirsiniz bu da fps arttıran bir faktör son olarak youtube üzerinden oyun içi fps arttırma videolari izleyerekten de kasma sorununu ortadan kaldırabilirsiniz

Oyunu en son versiyonlar yerine daha eski versiyonlarda oynayın en yeni versiyonlar daha çok sistem gerektirdiği için kasması normal ayrıca oynadığınız sabit bir sürüm varsa google sürümü yazıp yanına optifine yazin ve indirin bu program fps nizi arttırabilir bir de fps arttırıcı kaynak paketler yükleyip kurabilirsiniz bu da fps arttıran bir faktör son olarak youtube üzerinden oyun içi fps arttırma videolari izleyerekten de kasma sorununu ortadan kaldırabilirsiniz
Tamam'da onların hepsini yaptım.Benim bu laptop Lenovo s2030 2gb ram var onu değiştirebilir miyim?

Oyunu kasmadan oynayabilir miyim?

Garanti değil fakat FPS'iniz artar.

Oyunu en son versiyonlar yerine daha eski versiyonlarda oynayın en yeni versiyonlar daha çok sistem gerektirdiği için kasması normal ayrıca oynadığınız sabit bir sürüm varsa Google sürümü yazıp yanına OptiFine yazin ve indirin bu program FPS nizi arttırabilir bir de FPS arttırıcı kaynak paketler yükleyip kurabilirsiniz bu da FPS arttıran bir faktör son olarak YouTube üzerinden oyun içi FPS arttırma videolari izleyerekten de kasma sorununu ortadan kaldırabilirsiniz.

Modern sürümlerin optimizasyon modları eski sürümlerin OptiFine versiyonlarından daha stabil. Özellikle sodium 0.5 ile FPS'ler ciddi derecede artış yaşadı. Ben modern Minecraft'ta singleplayerda 1.8.9 PvP serverlerinde aldığım FPS'in aynısını, bazı senaryolarda fazlasını alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı