Minecraft Java Edition Microsoft Store'da var mı?

Bedrock sürümünde sol ele eşya alamıyorsun, oyunu modlamak Java'daki gibi rahat değil, ayrıca OptiFine vs kullanamıyorsun diye biliyorum. Eğer arkadaşların Java'da ise onlarla oynayamazsın ve Java serverlarına giremezsin. Ancak cross-platform ile konsolda ve mobilde oynayan arkadaşların ile aynı anda oynayabilirsin, aynı zamanda bedrock sürümü çok çok daha optimize. RTX ve DLSS desteği de var.

OptiFine ne ve meşaleyi etrafı aydınlatması falan dı sanırım o meşalenin etrafı aydınlatması var mı bedrock ta bir de RTX nereden açılıyor.
Sol ele sadece ölümsüzlük totemi, kalkan gibi eşyalar alınabiliyor. Her eşya alınmıyor.

Sol ele meşale alınıyor mu?
Ş tuşu muş sanırım RTX açma ama soruyorum yine de.

OptiFine ne ve meşaleyi etrafı aydınlatması falan dı sanırım o meşalenin etrafı aydınlatması var mı bedrock ta bir de RTX nereden açılıyor.

Sol ele meşale alınıyor mu?
Ş tuşu muş sanırım RTX açma ama soruyorum yine de.

RTX ve DLSS ayarlardan açılabiliyor tuşunu bilmiyorum. Sol ele meşale alınmıyor. Meşale OptiFine'daki gibi elinde iken etrafı aydınlatmıyor. Önerim Java Edition almanızdır. Maalesef çok pahalı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodaki gibi yapsam olur mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodaki gibi yapsam olur mu?

Bu Java Edition üzerinde çekilmiş bir video ve eski. 1.13 (Java Edition) sürümü ile komutlar bayağı değişti. Bedrock Edition üzerindeki komutlar zaten farklı yani olmaz.

Peki ikinci ele alma hiç mi yok Microsoft storedakinde ve varsa hangi tuşla alınıyor ikinci ele eşya.

İkinci ele alma var ama sadece ölümsüzlük totemi ve kalkan gibi eşyalar alınabiliyor. Bloklar, meşale gibi eşyalar alınamıyor.

F tuşuydu ikinci ele alma şimdi hatırladım.

Java Edition'da F tuşu 2. ele alma fakat Bedrock Edition'u bilmiyorum büyük ihtimalle aynıdır ama sadece kalkan ve ölümsüzlük totemi alınabiliyor.

Geri
Yukarı