Minecraft Java Edition satın alınmıyor

Emirbey123

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Ben 2 haftadır Minecraft almaya çalışıyorum fakat alamıyorum 4 farklı kredi kartı denedim, arkadaşımda Minecraft aldığı kartı denedi. Benim hesabımda yine olmadı 4 farklı hesap açtım yine olmadı hata ise order placement error gibi birşeydi, yardımcı olursanız sevinirim.

Not: Minecraft diye bahsettiğim Java Edition'dır.
Ve minecraft.netten alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, bende alamadım hata veriyor değil mi? Ben en sonunda pes edip burdan aldım tamamen güvenilir. Daha ucuz ve kod olarak geliyor. Hesap olarak gelmiyor.
Bu arada ikimizin de alamamamızın sebebi kartların yurt dışına alışverişine açık olmaması. Ben açmaya uğraşmadım direkt o dediğim siteden aldım. Dediğim siteden almak istemiyorsanız hangi kartla deniyorsanız o kartı yurt dışına açın.

Evet, bende alamadım hata veriyor değil mi? Ben en sonunda pes edip burdan aldım tamamen güvenilir. Daha ucuz ve kod olarak geliyor. Hesap olarak gelmiyor.
Bu arada ikimizin de alamamamızın sebebi kartların yurt dışına alışverişine açık olmaması. Ben açmaya uğraşmadım direkt o dediğim siteden aldım. Dediğim siteden almak istemiyorsanız hangi kartla deniyorsanız o kartı yurt dışına açın.

Uluslar arası işlem hepsinde açıktı.
Garanti.
Akbank.
VakıfBank.

Yeni konular

Geri
Yukarı