Minecraft "Java Minecraft" yazısında kalıyor

duff1337

Hectopat
Daha fazla  
Minecraft'ı açıyorum oyuna girerken dolma ekranında bir anda ekran donuyor ve hiçbir şey yapamıyorum. Bekliyorum bekliyorum bir şey yapamıyorum, PC'yi kapat aç yapmam gerekiyor. 10GB RAM verdim Java yüklü ne yapmam gerekiyor?

1.16.1 OptiFine de çalışmıyor denemiştim aynısını, javayı nasıl güncelleyeceğim.
Öncelikle Configure Java Uygulamasını Aç. Üst Kısımdan Update Bölümüne Geçin Ordan Update Now Butonuna Tıklayın.
Güncelledikten Sonra Apply Tuşu İle Çıkın Sonra Bilgisayarınızı Yeniden Başlatın. 1.18 Klasörünü Silin.

Öncelikle Configure Java Uygulamasını Aç. Üst Kısımdan Update Bölümüne Geçin Ordan Update Now Butonuna Tıklayın.
Güncelledikten Sonra Apply Tuşu İle Çıkın Sonra Bilgisayarınızı Yeniden Başlatın. 1.18 Klasörünü Silin.
Ve Ram Verdiğini Söylemiştin. Hangi Launcher İle Ne Şekilde Ram Verdin ?

Öncelikle configure Java uygulamasını aç. Üst kısımdan Update bölümüne geçin oradan Update Now butonuna tıklayın.
Güncelledikten sonra apply tuşu ile çıkın sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın. 1.18 klasörünü silin.

Ve RAM verdiğini söylemiştin. Hangi Launcher ile ne şekilde RAM verdin?

Normal Minecraft Launcher kodlar kısmındaki 2G yi 10G yaptım.

Normal Minecraft Launcher kodlar kısmındaki 2G yi 10G yaptım.
İstersen Javayı Güncelledikten Sonra Yeni Profil Ekle. Sadece 1.18 Olsun Ram’e Dokunma Açılırsa 10G Yaparsın.

İstersen Javayı Güncelledikten Sonra Yeni Profil Ekle. Sadece 1.18 Olsun Ram’e Dokunma Açılırsa 10G Yaparsın.
Sürüm Profili**

Yeni konular

Geri
Yukarı