Minecraft Java vs Windows 10 Edition

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet o konuda Java desteği olmadığı için ister istemez geride. Java'nın avantajı bu zaten. Fakat Online takılıp mod kullanmayan biri için Windows 10 yeter.

Skinlerin hepsi ücretlimi yoksa kendimizde ekleyip kullanabiliyor muyuz? Aynı şekilde shaderpackler'de ve Ray Tracing açmak istersem sadece Ray Tracing destekli dünyalarda mı açabiliyorum?

Skinlerin hepsi ücretlimi yoksa kendimizde ekleyip kullanabiliyor muyuz? Aynı şekilde shaderpackler'de ve Ray Tracing açmak istersem sadece Ray Tracing destekli dünyalarda mı açabiliyorum?
Ücretli ve ücretsiz skinler mevcut. İstersen bilgisayarından kendi istediğin skini yükleyebiliyorsun. Ben öyle yapmıştım. RTX'i istediğin her dünyada açabiliyorsun diye biliyorum fakat denemedim. RTX'im yok. :) Shaderpack'ler her dünyada aktif olabilir.

Ücretli ve ücretsiz skinler mevcut. İstersen bilgisayarından kendi istediğin skini yükleyebiliyorsun. Ben öyle yapmıştım. RTX'i istediğin her dünyada açabiliyorsun diye biliyorum fakat denemedim. RTX'im yok. :) shaderpack'ler her dünyada aktif olabilir.

Yok demek istediğim shaderpackler'de parayla mı satılıyor?

Minecraft'ı Crack'li oynamaktan artık gerçekten sıkıldım ve satın almaya karar verdim. Fakat Windows 10 Edition mı yoksa Java mı almalıyım? Windows 10 Edition daha ucuz fakat bu sadece bizim ülkede öyle mesela İngiltere'de Java Edition 23 pound iken Windows 10 Edition 28 pound. Ayrıca ikisini birbiriyle kıyaslar mısınız? Mesela Java alırsam ne kaybederim veya Windows 10 alırsam ne kaybederim diye.
Kesinlikle Java alın w10 Edition da pvp, farm tarzı şeyler yapamazsınız. W10 Edition un rtx dışında hiçbir artısı yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı