Minecraft kanser Türk kitlesi

Her oyunda rastlanan şeyler bunlar. Burası internet her sana yazılanı kafaya takma. 'Ez' yazmış diye şikayet etmek nedir yahu?

Siz böyle diyorsunuz da, bir de bu insanların takımınızda olduğunu düşünün. Ya kimseyi aşağılamak istemiyorum ama adam kolsuzun teki, 5 CPS alıyo diye bir havası var, inanamazsın; sonrada geliyo kendisi 100 kez ölürken sen 1 kez ölüyon: noob, awk malı kolsuz. Bu insanları özetlersek: 🧠♿ 🧠♿ 🧠♿

Siz böyle diyorsunuz da, bir de bu insanların takımınızda olduğunu düşünün. Ya kimseyi aşağılamak istemiyorum ama adam kolsuzun teki, 5 CPS alıyo diye bir havası var, inanamazsın; sonrada geliyo kendisi 100 kez ölürken sen 1 kez ölüyon: noob, awk malı kolsuz. Bu insanları özetlersek: 🧠♿ 🧠♿ 🧠♿
Ne dertler varmış arkadaş...

Son Oyuncu ya da Craft Rise girecekseniz bunları biliyor olmanız gerek. Başka bir launcher indirin (çünkü ikisi de rezalet), internetten korsan destekleyen sunucuları araştırın ve oralarda oynayın. Oralarda hem daha azlar hem de malum 2 sunucudan da daha kaliteliler.

Son Oyuncu ya da Craft Rise girecekseniz bunları biliyor olmanız gerek. Başka bir launcher indirin (çünkü ikisi de rezalet), internetten korsan destekleyen sunucuları araştırın ve oralarda oynayın. Oralarda hem daha azlar hem de malum 2 sunucudan da daha kaliteliler.
'Korsan destekleyen' sunuculardan her şey beklenir. Chati kapatıp oynaması daha iyi olur.

Merhaba direkt konuya gireyim. Çoğunlukla ders çalışıyorum, boş zamanda Minecraft oynayayım diyorum fakat şu kanser kitleden dolayı bir türlü oynanmıyor. Şu kitleyi özetleyeyim. Oyunda adama ölünce ez, öldürünce velet oluyoruz. Yani bana hep velet diyorlar. Oyunun başında oyunda kastığı puanıyla hava atanlar var (örneğin, Bedwars'ta adam 63 bin puan kasmış işsiz gibi, gözümüze sokuyor). En ufak şeyde küfür ediyorlar. Oyunda ben tekim, iki kişi birden dalıyorlar ve bana ez diyor. Bir şey deyince hemen 'Discord gel lan sıkıyorsa' diyorlar. Normalde onlarda çocuğun veletin teki, abilerine dayanarak böyle şeyler yapıyorlar. Sokakta görse böyle diyemez. Sırf puanım azcık yüksek diye sadece bana target atıyorlar. Zaten yanımda rakiple uğraşıyorum baseme 4 kişi birden saldırıyorlar takım olup ya. He bu arada, bu anlattıklarım sonoyuncu serverinde geçerli. Diğer yerlerde böyle şeyler olur mu bilmiyorum. Eğer benimle sonoyuncu oynamak isterseniz buyurun oyundaki ismim: Huluxsi.
Hocam 7 yıldır PvP dünyasının içindeyim, bu kanser kitle hep vardı. Şuan Sonoyuncu sunucusunda oynuyorum bende Hypixel çok laglı. Şuan sonoyuncuda gördüğünüz bu kitlenin çoğu Erenay Tuncel, Yagiz LoL gibi yeni kanallardan görüp geldiler ve büyük bir kısmı çocuklardan oluşuyor. Sonoyuncu'da yeni oynamaya başladığım için şuan SkyWars ve Bed Wars'ta puanım 1k falan. Puan ile hava atmaya çalışanlara gerçekten çok deli oluyorum. Adam hayatsız gibi oynamış 100k puan yapmış ben konuşunca ''1k puan ile konuşma.'' yazıyor. VIP'leri hiç anlatmıyorum bile, paraları ile övünüyorlar. Sonoyuncu'dan size istek attım. Nickim: OmerAtl

Geri
Yukarı