Minecraft kanser Türk kitlesi

Türkler tüm oyunlarda en kanser kitlelerin başında geliyor. Hatta oyunu geçtim çoğu yerde öyleler. Mümkün olabildiğince uzak durmak lazım.
Ayrıca kendilerine özel launcher kullanmaları ayrı bir garip.
Benim oynadığım zamanlarda yaptıkları Launcher sayesinde makro dışında oyun dosyalarına müdahale eden Nodus, Huzuni gibi hileler kullanılamıyordu.

Bence Hypixel'de çok iyi bir sunucu değil.

Sonoyuncu ve CraftRise'ın hile koruması koskoca Hypixel'den bile iyi.
İşte haklı yorum. Hypixel'e adam 1 dolarlık (bir sakız parası) premium alıp fıstık gibi hilesini kullanıyor.
En azından Son Oyuncu'da sadece makro açılıyor.
Skyblock'u genelde çözemiyorlar mantığını vs. o yüzden türk max 1k oyuncu vardır veya yoktur düzenli skyblock oynayan.
Adam akıllı server yok piyasada. Vip alan kazanır. Bana Türk ve P2W olmayan Sky Block sunucusu lazım. Çok iyi redstone sistemler yapabiliyorum.

İşte haklı yorum. Hypixel'e adam 1 dolarlık (bir sakız parası) premium alıp fıstık gibi hilesini kullanıyor.

Adam akıllı server yok piyasada. Vip alan kazanır. Bana Türk ve P2W olmayan Sky Block sunucusu lazım. Çok iyi redstone sistemler yapabiliyorum.
Eğer karmaşık sistemleri rahatça çözebilirseniz Hypixel skyblock en iyisi ama Türk değil maalesef.

Dostum bu arada son oyuncuda hilelerden azcık anlayan tüm arkadaşlarım hile açabiliyor. 2b2t gibi sunucularda özellikle oynuyorsanız hilelerde master oluyorsunuz. Çok iyi bir client kullansanız bile ÜSt üste client kullanmanız gerekebiliyor. Sırf çok fazla menülerle uğraşmamak için 6 clientten en iyi hilelerini açık kaynak kodlarından ayıklayarak kendi clientini yazan arkadaşlarım var.
Sorun çözmek değil. Türkçe olmaması ve kimseyle rekabet edememem.
Çok top ranklarda (bkz. Technoblade Hypixel Skyblock Potato war) olmadığınız sürece bir konuda, aslında o kadar da çok rekabet yok bana kalırsa.

Merhaba direkt konuya gireyim. Çoğunlukla ders çalışıyorum, boş zamanda Minecraft oynayayım diyorum fakat şu kanser kitleden dolayı bir türlü oynanmıyor. Şu kitleyi özetleyeyim. Oyunda adama ölünce ez, öldürünce velet oluyoruz. Yani bana hep velet diyorlar. Oyunun başında oyunda kastığı puanıyla hava atanlar var (örneğin, Bedwars'ta adam 63 bin puan kasmış işsiz gibi, gözümüze sokuyor). En ufak şeyde küfür ediyorlar. Oyunda ben tekim, iki kişi birden dalıyorlar ve bana ez diyor. Bir şey deyince hemen 'Discord gel lan sıkıyorsa' diyorlar. Normalde onlarda çocuğun veletin teki, abilerine dayanarak böyle şeyler yapıyorlar. Sokakta görse böyle diyemez. Sırf puanım azcık yüksek diye sadece bana target atıyorlar. Zaten yanımda rakiple uğraşıyorum baseme 4 kişi birden saldırıyorlar takım olup ya. He bu arada, bu anlattıklarım sonoyuncu serverinde geçerli. Diğer yerlerde böyle şeyler olur mu bilmiyorum. Eğer benimle sonoyuncu oynamak isterseniz buyurun oyundaki ismim: Huluxsi.
Ben buradan elmas paket aldım, 5-6 aydır sıkıntı yok.

Ben buradan elmas paket aldım, 5-6 aydır sıkıntı yok.
Kesinlikle en kaliteli site olsa dahi bu gibi sitelerden almanızı önermiyorum. zamanında (ilk okul 2. sınıf olması lazım) orjinal siteden aldığım premiumu 6 yıldır sorunsuz kullanıyorum bu 7. yılım olacak .:)

Merhaba direkt konuya gireyim. Çoğunlukla ders çalışıyorum, boş zamanda Minecraft oynayayım diyorum fakat şu kanser kitleden dolayı bir türlü oynanmıyor. Şu kitleyi özetleyeyim. Oyunda adama ölünce ez, öldürünce velet oluyoruz. Yani bana hep velet diyorlar. Oyunun başında oyunda kastığı puanıyla hava atanlar var (örneğin, Bedwars'ta adam 63 bin puan kasmış işsiz gibi, gözümüze sokuyor). En ufak şeyde küfür ediyorlar. Oyunda ben tekim, iki kişi birden dalıyorlar ve bana ez diyor. Bir şey deyince hemen 'Discord gel lan sıkıyorsa' diyorlar. Normalde onlarda çocuğun veletin teki, abilerine dayanarak böyle şeyler yapıyorlar. Sokakta görse böyle diyemez. Sırf puanım azcık yüksek diye sadece bana target atıyorlar. Zaten yanımda rakiple uğraşıyorum baseme 4 kişi birden saldırıyorlar takım olup ya. He bu arada, bu anlattıklarım sonoyuncu serverinde geçerli. Diğer yerlerde böyle şeyler olur mu bilmiyorum. Eğer benimle sonoyuncu oynamak isterseniz buyurun oyundaki ismim: Huluxsi.

Ben yıllardır craftrise ve sonoyuncu oynamış biri olarak sana tavsiyem aldırma chati kapat ben zaten alıştım.

Geri
Yukarı