Minecraft kasma sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

OKODENRO

Hectopat
Daha fazla  
Minecraft'a girdiğimde oyunda ilk 5 dakika boyunca 120 FPS alıyorum ama 5 dakika sonra FPS 80'lere düşüyor ve oyun aşırı derecede takılıyor.

Laptop ise ısınmadan kaynaklanıyor olabilir fanları temizlemeyi deneyebilirsiniz.

Bilgisayarı daha yeni aldım.
Kardeşim bende de aynısı oldu sana net cevabı: Şars gösteren yere sağ tık yapıp güç seçeneklerine tıklıyorsun.
Ekplanları göstere basdıktan sonra yüksek performana al onu.
Sonra kaydet ve çık .NET cevap.

Zaten öyle ama yine kasıyor.

Sen bakma diğer yazılara. Onlarla alakası yok. Client'ler ile oyna.

Onunla nasıl oynayacagım Client ne işe yarıyor.
Benim bilgisayarım piyasaya çıkalı 1 ay olduğu için oyunlar optimize edilmemiş olabilir mi?
Orjinalken 999 FPS veriyor korsan olunca 10 FPS veriyor.

Ben orijinale para vermeden bir bilgisayarım oyunu kaldırıyor mu diye yükledim ama takıkıyor.
Orjinalken 999 FPS veriyor korsan olunca 10 FPS veriyor.

Hocam bir de her oyunda oynarken 5 dakika sonra FPS düşuyor ve yükseliyor.

Son düzenleme:
Onunla nasıl oynayacagım Client ne işe yarıyor.
Benim bilgisayarım piyasaya çıkalı 1 ay olduğu için oyunlar optimize edilmemiş olabilir mi?

Ben orijinale para vermeden bir bilgisayarım oyunu kaldırıyor mu diye yükledim ama takıkıyor.

Lunar Client:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Badlion Client :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Zonix Client :

Premium hesabın ve orjinel oyunun yoksa bunlar da işe yaramaz. Git oyunu al: Ucuz ve güvenli premium : BenimPrem.com - Ucuz Minecraft Premium Hesaplar - Ucuz Pre

Profile bölümünden programa verilen ram miktarını arttırın. Java gibi ram canavarı bir yazılımın başka yollarla sizi sonuca ulaştırması pek kolay değil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı