Çözüldü Minecraft köylüler ölünce yenileri gelir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kohr1n

Femtopat
Daha fazla  
Selam. Minecraft'ta köye taşındım. Evimi kurdum. Hiçbir köylüye dokunmadım, kapılarını kırmadım, öldürmedim, hatta ticaret bile yaptım ve birkaç gün sonra hepsinin öldüğünü gördüm ve iron farmi icin koyluye ihtiyacım var. Ayrıca kapılar kırık, hiçbir kapı yok evlerde (oyun modu zor). Yenilenirler mi veya ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam. Minecraft'ta köye taşındım. Evimi kurdum. Hiçbir köylüye dokunmadım, kapılarını kırmadım, öldürmedim, hatta ticaret bile yaptım ve birkaç gün sonra hepsinin öldüğünü gördüm ve iron farmi icin koyluye ihtiyacım var. Ayrıca kapılar kırık, hiçbir kapı yok evlerde (oyun modu zor). Yenilenirler mi veya ne yapmam lazım?
Zombiler kapıları kırıp hepsini öldürmüş. Doğar mı bilmiyorum. Bence doğmaz.

Bildiğim kadarıyla birkaç köylü kalmalı yoksa terkedilmiş köye dönüşür zombi köylü 2 tane bulun daha sonra iyileştirin ve çiftleştirin anca öyle diye biliyorum.

Zombiler öldürmüş eğer hiç kalmadıysa yenilenmiyor galiba.

Hepinize teşekkür ederim ❤️
Eğer 2 tane zombi köylü bulup normale çevirirsem çiftleşirler mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı