Minecraft köylüler stok yenilemiyor

emre kalyoncu

Centipat
Daha fazla  
Yaklaşık 50 köylü ile ufak çaplı bir ticaret merkezi kurdum. İp farmından kastığım ipleri okçu ve balıkçılara sattım. Fakat belli bir süreden sonra stokları bitiyor ve artık yenilemiyor. Çalışma blokları önlerinde fakat yatak koyacak yer olmadığından yatak koymadım. Sebebi yatak olmaması mıdır?

Stok yenileme blokları birbirlerine karışıyor olabilir, yatakla hiçbir ilgisi yok, kırıp koymayı dener misin? Eğer köylü algılarsa yeşil bir partikül çıkacak üzerinde.

Yaklaşık 50 köylü ile ufak çaplı bir ticaret merkezi kurdum. İp farmından kastığım ipleri okçu ve balıkçılara sattım. Fakat belli bir süreden sonra stokları bitiyor ve artık yenilemiyor. Çalışma blokları önlerinde fakat yatak koyacak yer olmadığından yatak koymadım. Sebebi yatak olmaması mıdır?
Yatmaları gerekiyor ticareti arttırman için.

Artı -1 Eksi
Stok yenileme blokları birbirlerine karışıyor olabilir, yatakla hiçbir ilgisi yok, kırıp koymayı dener misin? Eğer köylü algılarsa yeşil bir partikül çıkacak üzerinde.
Hepsini kırıp denedim. Stokların durumu yine aynı hocam. Stoklar bir türlü yenilemiyor.

İşsiz köylü varsa yakınlarında birbirlerinin görevlerini alabilir. Yatırmak çözüm değil demişsiniz de çözebildiğini gördüm.
İşsiz köylü yok fakat sadece 1 blok içinde bunlar. Etrafındaki blok sayısı vs etkili mi bu durumda?

Hocam oyunda bir bug olmuş olabilir mi? Bence yerleri değiştirmeyi filan deneyin. Olmaz ise ticaret merkezini tnt ile havaya uçurmaktan başka çare yok.
En son çare gibi duruyor. Sağ olun hocam 😀

Yatmaları gerekiyor ticareti arttırman için.
Deniyorum olursa haber ederim hocam sağ olun cevaplar için 🙏

Yeni konular

Geri
Yukarı