Minecraft Launcher'de hesaba girilmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

therensd

Decapat
Daha fazla  
Merhaba yaklaşık 5 saattir Minecraft Launcher'da hesabıma giremiyorum. Minecraft.net'te sıkıntı yok ancak Launcher'da geçersiz e-posta veya şifre hatası veriyor. Launcher'da sıkıntı vardır dedim arkadaşımın hesabına girebiliyorum. Lütfen yardım edin 200 lira verdim umarım param boşa gitmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çalınmış olsaydı minecraft.net'e de giriş yapamazdı. Eğer imkanınız varsa şifreyi değiştirin. Ve mümkünse yaparken de bir not defteri sayfasına kaydedin. Eğer tekrar olmazsa Launcher'i denetim masasından kaldırıp en baştan siteden yükleyerek tekrar kurun.

Launcher'i silip tekrar kurdum yine aynı hata var.

TLauncher'ı Da Denemiştim Hesabıma Giremeyince Ordanda Girilmiyor.
O zaman dediğiniz gibi hesabınız kısa süreliğine engellenmiş veya bot olarak düşünürek hesabınızı kalıcı olarak launcherden engellemiş olabilir. Dediğim gibi en sağlıklısı mojangla iletişime geçmek.
O zaman dediğiniz gibi hesabınız kısa süreliğine engellenmiş veya bot olarak düşünürek hesabınızı kalıcı olarak launcherden engellemiş olabilir. Dediğim gibi en sağlıklısı mojangla iletişime geçmek.
Eğer Sizin Dediğiniz Gibi Olduysa Mojang İle Nasıl İletişime Geçeceğim?
Arkadaşlar .net'de girebiliyorsa çalındığını zannetmem, ama tabii ki bir ihtimal. Arkadaşında dediği gibi minecrafta e-mail atabilirsiniz.

Nasıl e-mail atacağım yardım eder misiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı