Minecraft Microsoft hesabıyla sunuculara girilir mi?

321777

Centipat
Arkadaşlar Mojang Minecraft hesaplarının artık Microsoft'a bağlanması gerektiği gibi bir şey duydum. Yakın zamanda bizim kullandığımız 3-5 TL'lik Premium'ların ömrü bitecekmiş. Bunu öğrendim. Daha sonra Minecraft for Windows 10 diye Microsoft'un bir Minecraft sattığını gördüm. Aklıma gelen soru şu:
Bu Minecraft hesap hem minecraft.net'ten 3 kat daha ucuz hem de Windows 10 için diyor, acaba ben bunu alırsam Hypixel gibi Premium'lu serverlarda oynayabilir miyim? Yoksa illa minecraft.net'ten mi almam gerek veya başka yolu var mı? (Crack yöntemler değil, orijinal lisanslı olarak.) Şimdiden teşekkürler.

Benim bu kullandıklarım çalıntı değil de sistemden yapılan bir bug ile alınıyor. Nereden biliyorsunuz diye sorarsanız da hangi hesabı alırsanız alın tüm sunucularda 0 lvl oluyor. Yani 0 hesap oluyor.

Bu Microsoft'tan bir şey çaldığını yine değiştirmiyor. Microsoft'un ihtiyacının olup olmaması hiç bizi ilgilendirmiyor. İhtiyacı olsun olmasın ondan bir 200 TL çaldığın gerçeğini değiştirmiyor.

Modlar konusunda evet Java daha üstün ama texturepack olarak bakarsak ufak ayarlamalarla çok kolay bir şekilde bir Java Pack'ini bedrockta kullanılabilir yapabiliyorsunuz.

Java'nın mod kütüphanesi kadar geniş değil.

Haklısın ama Java'nın sonu yakında gelecek. Microsoft Windows 10X'le birlikte sadece UWP uygulama desteği sunduğu için, Java' nın UWP sürümü de olmadığı için Bedrock' tan başka çaremiz kalmayacak.

Haklısın ama Java'nın sonu yakında gelecek. Microsoft Windows 10X'le birlikte sadece UWP uygulama desteği sunduğu için, Java'nın UWP sürümü de olmadığı için Bedrock'tan başka çaremiz kalmayacak.

Windows 10X kullanmayız? Ama illaki Microsoft Bedrock'a daha fazla önem verdiği için bir gün Java'yı geçecek. Ama geçmesi yakın bir gelecekte mümkün değil gibi.

Geri
Yukarı