Minecraft mobil ve bilgisayardan beraber oynanır mı?

Mort4lResist4nce

Centipat
Daha fazla  
Selam ben arkadasimla birlikte Minecraft'i o mobilde bende PC de oynamak istiyoruz. Boyle bir şey mumkun mu acaba? Mumkunsede nasıl ama butun modlarda oynamadan bahsediyorum. Sadece Survival degil skyblock bed wars gibi modlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamdir yani MC'nin surumu gibi Windows'unda surumu var anladim cok sağ olun.

Bir de son bir şey daha sorayim PC icin indirseniz derken ne demek istediniz PC surumu ile BlueStacks ayrimi ki?

Hocam başka yerlerden PC versiyonu için indirebilirsiniz anlamında. BlueStacks ile telefon versiyonunu kurmuş olacaksınız. Ve bilgisayarınız çok yorulacak.

Selam ben arkadasimla birlikte Minecraft'i o mobilde bende PC de oynamak istiyoruz. Boyle bir şey mumkun mu acaba? Mumkunsede nasıl ama butun modlarda oynamadan bahsediyorum. Sadece Survival degil skyblock bed wars gibi modlar.

Muhtemelen APK ve crackli Minecraft Launcher'dan bahsediyorsun Aternos'dan sunucu açıp geysermc pluginini kurarak oynayabilirsin.

Yani chromeye Minecraft ücretsiz yazarak direk bluestack falan ugrasma diyosun yani ama o zmn o bedrock ben java olurum olurmu ki?
Hocam başka yerlerden PC versiyonu için indirebilirsiniz anlamında. BlueStacks ile telefon versiyonunu kurmuş olacaksınız. Ve bilgisayarınız çok yorulacak.

Tamamdir cok sağ ol cevap verdigin icin YouTube'da videolari var zaten oradan kolaylikla yaparim orasi kolay.

Muhtemelen APK ve crackli Minecraft Launcher'dan bahsediyorsun Aternos'dan sunucu açıp geysermc pluginini kurarak oynayabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı