Minecraft mod yükleyince hata veriyor

Gayet muhtemel, ben modları abartmadığım için hata almıyorum. 🙂
BuildCraft, GalactiCraft ve NotEnoughItems bana yetiyor.
BuildCraft, GalactiCraft artık yeni sürüme çıkmıyor galiba.
Maalesef bunu anlamanın tek yolu deneme yanılma. Teker teker mods klasörünüzdeki bütün modları farklı klasöre atarak çalışıyor mu diye bakın.
Öyle yapardım her zaman ama çok üşeniyorum artık başka yolu yöntemi yok mudur ?

Buildcraft, galacticraft artık yeni sürüme çıkmıyor galiba.

Öyle yapardım her zaman ama çok üşeniyorum artık başka yolu yöntemi yok mudur?

Hocam ben modlu girceğim zaman hep Twitch kullanırım hem modları da manuel olarak kapatabilirsiniz ve uygun sürümleri gösterir modpacklerde otomatik yayımlanıyor.
(Sorununuza bir cevap değil ama kullanışlı.)

Hocam ben modlu girceğim zaman hep Twitch kullanırım hem modları da manuel olarak kapatabilirsiniz ve uygun sürümleri gösterir modpacklerde otomatik yayımlanıyor.
(Sorununuza bir cevap değil ama kullanışlı.)
Onu biraz kurcalayacağım şuan ınternetim yok o yüzden silip yükleme yapmıyorum ilk format atıcağım.

Hocam ama orijinal Minecraft gerekiyor bende hiç sıkıntı çıkarmadı. Kendi Minecraft'ını yüklüyor bilgisayarınızda mod için ayrı bir Minecraft oluyor. Sizde orijinalde sanırım sıkıntı çıkarmış orasını bilmiyorum.

Hocam ama orijinal Minecraft gerekiyor bende hiç sıkıntı çıkarmadı. Kendi Minecraft'ını yüklüyor bilgisayarınızda mod için ayrı bir Minecraft oluyor. Sizde orijinalde sanırım sıkıntı çıkarmış orasını bilmiyorum.
Hesabım var. Orjinal çıkarıyor direkt olarak crash veriyor internet bulursam indireceğim sağolun.

Geri
Yukarı