Minecraft modlu sunucu için hosting önerisi

• Konuyu başlatan AexZeM
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 469

AexZeM

Decapat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı 1: NVIDIA GeForce GTX 1650
Ekran Kartı 2: Intel(R) UHD Graphics
İşlemci: Intel® Core™ i5-10200H
Ram: 16GB (8+8)
Depolama: 750GB (250+500)
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba. Arkadaşlar ile modlu MC sunucusu açmayı planlıyoruz. 8 GB RAM olması lazım çünkü 250-200 mod gibi ekleyiceğiz aktif 6-8 kişi oynuyor. Uygun fiyatta ve modlara destek veren iyi bir sunucu paneli olan hosting var mıdır? Ben bir tane buldum ve bulduğum sunucu hosting yeri güvenilir midir? Başka olarak sizin önerebileceğiniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Arkadaşlar ile modlu MC sunucusu açmayı planlıyoruz. 8 GB RAM olması lazım çünkü 250-200 mod gibi ekleyiceğiz aktif 6-8 kişi oynuyor. Uygun fiyatta ve modlara destek veren iyi bir sunucu paneli olan hosting var mıdır? Ben bir tane buldum ve bulduğum sunucu hosting yeri güvenilir midir? Başka olarak sizin önerebileceğiniz var mı?

Merhaba. Bunun için sana burayı öneririm. 7/24 destek mevcut ve kuruluma kadar yardımcı oluyorlar. Ekstra olarak Ryzen 9 VDS mi arıyorsun?

Ryzen 9 işlemci ve Intel E5 bulunuyor. Ryzen 9 işlemci daha yüksek fiyata ama gayet performanslı. Intel E5 ise ortalama performanslı ve orta fiyatlı işlemci.

250-200 mod gibi kuracağız yani hangisi daha iyi olur bir de 8 GB RAM mi yoksa 6 GB RAM mi?

250-200 mod gibi kuracağız yani hangisi daha iyi olur bir de 8 GB RAM mi yoksa 6 GB RAM mi?
Modlu sunucular için olabildiğince bol ram ve yüksek ghz'li işlemci seçimi yapmanızı öneririm. Minecraft sunucularında core sayısından çok işlemci GHz'i performansı etkiliyor.

Geri
Yukarı