Minecraft modlu Survival için ücretsiz hosting önerisi

Fyoncle

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben arkadaşımla modlu Survival yapmak istiyorum ama maalesef ki bir VDS'imiz yok ve sadece eğlenmek için yaptığımız 2 kişinin oynayacağı bir server içinde aylık 200 TL gibi fiyatlar ödemek istemiyoruz.

Ondan dolayı bize ücretsiz, Aternos gibi ama daha az Lag'lı ve Pterodactyl kullanan modları sürükleyip atabileceğimiz bir hosting sitesi arıyoruz en iyi öneriniz nedir?

Skyenode. Pro reklam izleyince 1:30 saat veriyor her izleyişinizde saveler silinebiliyor uzun süre girmezseniz kaydedin savelerinizi.

Merhaba, ben arkadaşımla modlu Survival yapmak istiyorum ama maalesef ki bir VDS'imiz yok ve sadece eğlenmek için yaptığımız 2 kişinin oynayacağı bir server içinde aylık 200 TL gibi fiyatlar ödemek istemiyoruz.

Ondan dolayı bize ücretsiz, Aternos gibi ama daha az Lag'lı ve Pterodactyl kullanan modları sürükleyip atabileceğimiz bir hosting sitesi arıyoruz en iyi öneriniz nedir?
Skynode

Skyenode. Pro reklam izleyince 1:30 saat veriyor her izleyişinizde saveler silinebiliyor uzun süre girmezseniz kaydedin savelerinizi.

Video izletmeyen yok mu önerebileceğiniz, Server Pro denedik ama para istiyor Forge için, ayrıca PloudOS'da kapanmış ondan dolayı bulamıyoruz.

Oyunun ortasında arkadaşla aramızda "kanka server bitiyor bir koşu video izleyip gelsene" diye bir muhabbet geçmesini istemiyorum hoş bir şey değil.
Radmin VPN ya da Hamachi ile kendi bilgisayarınızdan açabilirsiniz. Tabii bunun için en az 8GB RAM gerekir. Eğer mod paketi büyükse bu daha da fazla olur.

Radmin VPN'ya da Hamachi ile kendi bilgisayarınızdan açabilirsiniz. Tabii bunun için en az 8 GB RAM gerekir. Eğer mod paketi büyükse bu daha da fazla olur.

52 tane mod bulunmakta, çok da ağır bir paket değil, 16 GB RAM'im var işlemcim çöp ve ekran kartım AMD Radeon R7 250 bu mod paketinde oynarken sık sık droplar ve 60 FPS'de oynuyorum yani sunucuyu kaldırabileceğini düşünmüyorum bilgisayarımın.

Oyunun ortasında arkadaşla aramızda "kanka server bitiyor bir koşu video izleyip gelsene" diye bir muhabbet geçmesini istemiyorum hoş bir şey değil.
Bu zamanda kim niye size bedava sunucu açsın hocam hemde lagsız vs? Premium hizmet isteyip bedava olsun diyorsunuz, sunucularda kendi kendine enerji üretmiyor. Giderleri var.

Yeni konular

Geri
Yukarı