Minecraft Modlu Survival oynayacaklar ?

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben modlu minecraft oynuyorum ama tek başına sıkıcı o yüzden bir arkadaş arıyorum. Oynucamız paket Direwolft 1.6.4 o yüzden pcsi iyi olması gerekiyor server falan ben açarım.

merbaha senin le beraber oynamak isterim bilgisayar konusunda hiç şüpen olmasın istersen serveri bile açarım yanlız direwolf 1.6.4 modu ne anlamadım. cahil biri olduğumu sanma modlu server kurmak dahil minecraft iyiyimdir eyer oynamak istersen buraya cevapla ara sıra kontrol ederim ( her 1 saate bir ) sana ulaşa bilceğim bir yol da önerirsen iyi olur

merbaha senin le beraber oynamak isterim bilgisayar konusunda hiç şüpen olmasın istersen serveri bile açarım yanlız direwolf 1.6.4 modu ne anlamadım. cahil biri olduğumu sanma modlu server kurmak dahil minecraft iyiyimdir eyer oynamak istersen buraya cevapla ara sıra kontrol ederim ( her 1 saate bir ) sana ulaşa bilceğim bir yol da önerirsen iyi olur

Hiç hortlatmamıştım e hadi bakalım. Bu konuyu yazan arkadaş şu an 20 yaşında falan sanırım hala oynuyor musunuz?

Geri
Yukarı