Minecraft Modlu Survival oynayacaklar ?

Hiç hortlatmamıştım e hadi bakalım. Bu konuyu yazan arkadaş şu an 20 yaşında falan sanırım hala oynuyor musunuz?
Hocam 20 yaşındayım üniversite 1'e gidiyorum. :D Ama hala oynuyorum.
"Olur kanka oynayalım" demesi daha bir Epic olurdu sanki hem de 7 yıl sonra 😀

Olur kanka oynayalım :)
Yıllarca bekledim. Biliyordum oynayacak bir insan bulabilirdim umudumu hiç kaybetmedim. Ve sonunda buldum gelin yoldaşlar gelin gardaşlar Minecraft çimlerinde koşturalım. Madenlerde çılgınlarca kaybolalım. Canavarlarla oynaşalım.

Son düzenleme:
Hocam 20 yaşındayım üniversite 1'e gidiyorum. :D ama hala oynuyorum.

Olur kanka oynayalım :)
yıllarca bekledim. Biliyordum oynayacak bir insan bulabilirdim umudumu hiç kaybetmedim. Ve sonunda buldum gelin yoldaşlar gelin gardaşlar Minecraft çimlerinde koşturalım. Madenlerde çılgınlarca kaybolalım. Canavarlarla oynaşalım.

Resmen video olacak bir konu oldu hocam. Maalesef sınavlarım olduğu için şu an oynayamıyorum ama bir discordunuzu alırım.

Merhaba senin le beraber oynamak isterim bilgisayar konusunda hiç şüphen olmasın istersen serveri bile açarım yalnız direwolf 1.6.4 modu ne anlamadım. Cahil biri olduğumu sanma modlu server kurmak dahil Minecraft iyiyimdir eğer oynamak istersen buraya cevapla ara sıra kontrol ederim ( her 1 saate bir ) sana ulaşa bileceğim bir yol da önerirsen iyi olur.

Modlu server nasıl kurabilirim lütfen söyleyebilir misiniz? T Launcher ile yoksa illa lisanslı bir Minecraft mı gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı