Minecraft nasıl bir oyundur?

Tek başına bir anlamı yok ben arada tekkit lite tarzı modlu sunucu kurup arkadaşlarımla oynuyorum.

Ne alakası var kardeşim. Ben sevmedim diye oynayanlara saygı duymamazlık yapmıyorum zaten. Herkes özgür. Ben onu sevmedim diye sende onu sevmemek zorunda değilsin. Zamanın da CS 1.6 ile büyümüş nesil olarak bana doğal olarak çocuksu gelmesi normaldir.

Bende birkaç kez oynadım ama sarmadı.

Farkındaysan hiç oynamadığımı belirttim. Grafikleri hakkında bilgim yok görsellerden gördüğüm kadarıyla konuşuyorum.
"Çocuksu geliyor" denmesinin sebebi kitlesinden dolayı insanların önyargı ile yaklaşması, bunun yanlışlığını belirttim. CS 1.6'yı oynayan nesil elbet bu oyunu da sevmiş olabilir. Valorant'ı da ilk görünce garipsemiştim ama şimdi oynuyorum ve çoğu zaman CS'den daha iyi zevk veriyor. Mesele grafik değil mekanik bir ölçüde, elbette grafikler de etkili ama her şey değil.

Sana karşı bir şey söylemedim ki zaten neden üstüne alındın? Ben de CS 1.6, Half - Life, GTA LC gibi oyunlarla büyüdüm. Ama oyunun grafiğine bakıp ''Bu ne çocuk oyunu'' demiyorum. Mekanik grafikten çok daha önemli.

"Çocuksu geliyor" denmesinin sebebi kitlesinden dolayı insanların ön yargı ile yaklaşması, bunun yanlışlığını belirttim. CS 1.6'yı oynayan nesil elbet bu oyunu da sevmiş olabilir.

Dediğim gibi zevkler ve renkler tartışılmaz bana iyi gelmeyen size iyi gelmiştir. Herkese saygı duyarım.

Minecraft'ı savunanlar Mojang çalışanları sanırım.
Bu kadar kasmaya gerek yok konuyu daha fazla uzatmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…