Minecraft nasıl bozulur?

ARES01

Centipat
Arkadaşım beni Minecraft'a çağırıyor, ben de oynamak istemesem de evet diyorum, oynayacağım zaman bir şeyler uyduruyorum. Sizden isteğim Minecraft'ı nasıl bozarım?

Arkadaşım beni Minecraft'a çağırıyor, ben de oynamak istemesem de evet diyorum, oynayacağım zaman bir şeyler uyduruyorum. Sizden isteğim Minecraft'ı nasıl bozarım?
Arkadaşına oyunum bozuk demek yerine oynamak istemiyorum demen daha faydalı olur.

Windows+R yapın. Çıkan pencereye %appdata% yazın enter'a basın. Çıkan yerden .minecraft'a girin. Mods klasörü ekleyin. https://www.planetminecraft.com/mod/basic-thirst-datapack-1-14/download/file/12293115/ linkine girdiğiniz anda inmeye başlayacak olan dosyayı indikten sonra, olduğu gibi Oluşturduğunuz Mods klasörüne koyun. Minecraft muhtemelen her açıldığında hata verecektir. Olmazsa Tinkers Construct indirip bunu da Mods klasörüne koyun. Kesinlikle bir daha siz bunları silene kadar çalışmaz.
Javayı sil veya klasöründen birkaç dosyayı vs. sil.
Java sadece Minecraft'ın ihtiyacı değildir. Java'yı silerse başka uygulamalarda çalışmamaya başlayabilir.

Oynamak istemiyorsan oynamak istemiyorum de, açık sözlü olmak bu kadar zor bir şey değil. Hayatını etkileyecek bir cevap vermiyorsun, oyunu oynamazsan kimse seni dövüp öldürmüyor. Oyunu bozmaya ne gerek var?

Dostum oynamak istemiyorum bugün, başka bir oyun aldım onu bitireceğim. İşim var şuan oynayamam. Dizi/Film izliyorum şuan oynayamam. Gibi bahaneler üreterek başından savabilirsin. Ya da dostum ben oynamak istemiyorum bu oyunu artık sıktı. Diyerek gerçeği söyleyebilirsin. Kimse oynamak istemiyorsun diye senin evine gelip seni vurmaz. Ben genelde 2. yolu uygularım. O da tamam der ya oyununu oynar ya da başka bir oyun oynarız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı