Minecraft nasıl bozulur?

ARES01

Centipat
Arkadaşım beni Minecraft'a çağırıyor, ben de oynamak istemesem de evet diyorum, oynayacağım zaman bir şeyler uyduruyorum. Sizden isteğim Minecraft'ı nasıl bozarım?

Oyun sağlam olsa da arkadaşınıza bozuk demeyi deneyebilirsiniz :)
Hayır demek bu kadar zor olmasa gerek.
Ayrıca velev ki dosyaları bozdunuz. Belli ki ısrarcı bir arkadaşa sahipsiniz. Oyunu sil tekrar indir derse ne yapacaksınız?

Oyun sağlam olsa da arkadaşınıza bozuk demeyi deneyebilirsiniz :)
Hayır demek bu kadar zor olmasa gerek.
Ayrıca velev ki dosyaları bozdunuz. Belli ki ısrarcı bir arkadaşa sahipsiniz. Oyunu sil tekrar indir derse ne yapacaksınız?
Bu seferde Windows un dosyalarını bozarız sıkıntı yok.

Sanirim Mipmap seviyesini acarsaniz ve guclu bir bilgisayariniz yoksa her taraf simsiyah gozukur. Bu bende denendi onaylandi. Her taraf simsiyahti. Deneyebileceginiz bir baska yontem ise eger login sistemli serverda oynuyorsaniz sistemin sifrenizi kabul etmedigini soyleyin veya klavyenizin calismadigini. Klavyenizin calismadigi olayi gercekten var. Olup tekrardan spawn olana kadar klavyenizde sadece wasd tuslarina basabiliyosunuz.

Minecraft shaderpack yükleyin grafikleri en yükseğe çekip grafiği en düşük yapın
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
shaderpack
Ama en iyisi hayır demektir.
Cevap yazan herkese teşekürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı