Minecraft nasıl daha uzun süre oynanır?

EfsoSalduş

Picopat
Makaleler
3
Yer
Şanlıurfa
Daha fazla  
Meslek
Futbolcu
Arkadaşlar benim Minecraft Bedrock var. Aşırı fazla tecrübemde var fakat hem oyunu bitirdim, hem de neredeyse tüm başarıları aldım. Oyunu 17. kez bitirmek için yeni dünya açtım. Bir süre oynadım. Fakat nedense 30dk sonra canım sıkıldı ve oynayamadım. Canımın sıkılmaması için bir tavsiye verir misiniz? Dünyama eğlenceli bir şeyler mi katayım?

Hedefim oyunu 20. kere bitirmek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar benim Minecraft Bedrock var. Aşırı fazla tecrübemde var fakat hem oyunu bitirdim, hem de neredeyse tüm başarıları aldım. Oyunu 17. kez bitirmek için yeni dünya açtım. Bir süre oynadım. Fakat nedense 30dk sonra canım sıkıldı ve oynayamadım. Canımın sıkılmaması için bir tavsiye verir misiniz? Dünyama eğlenceli bir şeyler mi katayım?

Hedefim oyunu 20. kere bitirmek.

Bende aynı sorunu yaşadım sonra biraz araştırdım ve "EarthMc" adında bir sunucu buldum arkadaşlarım ile onu oynuyorum detayları bu linkte var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tüm oyunlarımi arkadaşsız geçiriyorum çünkü arkadaşım yok. Mod ile başarı toplanmiyor o yüzden mod yüklemiyorum. Mod zaten yükleyemem çünkü konsoldan oynuyorum PlayStation.

Amacınız oyunu bitirmek olmadan oynayın yani nasıl anlatsam bitirin elytra alın mavi aksolotl falan çıkartmayı deneyin seviye farmı yapmayı falan deneyin.

Bence bilmeniz önemli değil ama eğer bu kadar sıkıldıysanız farklı oyunlara yönelmenizi tavsiye ederim sonra tekrar dönmek isteyebilirsiniz.
Ben onu demek istemedim yani her bir işin içinde eğlence olsun diye dedim. Mesela mob kafası çıkartırken creeper'a şarj yükleyip patlatmak çok hoşuma gidiyor. Çünkü şimşek çaktırmak çok zor creeper'a yön verme büyüsü dışında.

Ben onu demek istemedim yani her bir işin içinde eğlence olsun diye dedim. Mesela mob kafası çıkartırken creeper'a şarj yükleyip patlatmak çok hoşuma gidiyor. Çünkü şimşek çaktırmak çok zor creeper'a yön verme büyüsü dışında.
Ben kolay yönünü biliyorum fakat bunu sizinle paylaşamam kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı