Minecraft nasıl iyi PVP oynanır?

Hocam oynamaktan başka çare yok. 6 yıllık Minecraft oyuncusuyum ve şu an bilgisayarım Java çalıştırmadığı için bırakmış durumdayım. Öğrenilecek bir şey değil de oynaya oynaya iyileştirilebilecek pvp. YouTube'den taktiklere bakabilirsiniz.

CPS değerinizi minimum 10 yapıp aiminizin çok iyi olması lazım iyi PVP'ci olmak için. Aynı şekilde oltayı da kullanabilmek lazım. 1.8 PVP'si gerçekten biraz zor. Craftrise'da 1v1 olarak balta savaşı oynayın bol bol. CPS'yi baya etkiliyor ve aiminiz gelişiyor.

Kilit nokta bul. Skywars oynuyorsan god bridge ninja bridge gibi şeyleri özel oyunda öğren oynadığın oyun modlarının kilit noktalarını bul.
SkyWars ve BedWars oynuyorum. BedWars'da baya iyiyim çoğu maç kazanıyorum ama SkyWars'da olta çok zora sokuyor beni. Oltasız serverlar premium istiyor. Hypixel vs. vs.

Hocam fight içerisindeyken ben sol ile vurup sağ ile korunuyorum. Yani kısaca sağ sol sağ sol basarsanız daha iyi defans yapıp daha az canınız gidebilir

CPS değerinizi minimum 10 yapıp aiminizin çok iyi olması lazım iyi PVP'ci olmak için. Aynı şekilde oltayı da kullanabilmek lazım. 1.8 PVP'si gerçekten biraz zor. Craftrise'da 1v1 olarak balta savaşı oynayın bol bol. CPS'yi baya etkiliyor ve aiminiz gelişiyor.
Sabit 11 CPS yapabiliyorum. 1.8 PVP'si olta babası olmak lazım. Sadece o yok bende. CraftRise oynuyorum daha çok.

Skywars ve bedwars oynuyorum. Bedwars'da bayağı iyiyim çoğu maç kazanıyorum ama Skywars'da olta çok zora sokuyor beni. Oltasız serverlar Premium istiyor. Hypixel vs. vs.

Olta olmadan PVP zor. Hypixel'de hitler değişik olmasa herkes zaten olta kullanır. Olta kullanmayı öğreneceksin yapacak bir şey yok. YasinTNC yada Mpir'in olta ile alakalı videoları vardı. PavelGames'de yapmıştı sanırım.

Geri
Yukarı