Minecraft nasıl daha iyi PvP oynanılır?

bozkurt11

Hectopat
Yer
Ankara
PvP de iyiyim ancak bazı kişiler cok iyi rekt atıyorlar bunun bir taktigi var mı?
Rekt atarken gördügüm kişiler zıplarken eğiliyorlar dalha gecmek amaclımı yoksa bir taktik mi?
Taramalı olmasına ragmen teker teker vurmak daha mı etkili?
Arkadaşlar oynayarak deneyim elde edersin falan demeyin Minecraft'ta 30 günüm var ancak halla o kadar iyi degilim.
Başlıga yazmıştımda moderatörler silmiş oynadıgım sürüm Minecraft Windows 10.

Hocam internete Minecraft PvP servers yazın deneyin hepsini sevdiğiniz bir tanesinde kasılmaya başlayın. Full arena PvP sunucuları çok işe yarıyor.

Windows 10 sürümünde PvP Java'ya göre çok farklı. Çok tıklamaktan ziyade sakin ve stratejik bir şekilde vurmak daha etkili benim deneyimlerime göre. Eğer olta/kartopu/yumurta gibi fırlatılabilir eşyalar ile PvP atıyorsanız onları etkili bir şekilde kullanmayı öğrenin.

Hocam internete Minecraft PvP servers yazın deneyin hepsini sevdiğiniz bir tanesinde kasılmaya başlayın. Full arena PvP sunucuları çok işe yarıyor.

Hocam 7/ CubeCraft egg wars oynuyorum günde 2-3 saat oynuyorum ama bazı kisiler ucuruyorlar rekti kusursuz atıyorlar.
Üste yazdıgım gibi oynadıgım saat 700 küsur oynamakla öyle oynamaya başlamadım.
Bir de üşte sordugum soruların cevapını biliyor musunuz?
Sürüm: Minecraft Windows 10 editon.

Windows 10 sürümünde PvP Java'ya göre çok farklı. Çok tıklamaktan ziyade sakin ve stratejik bir şekilde vurmak daha etkili benim deneyimlerime göre. Eğer olta/kartopu/yumurta gibi fırlatılabilir eşyalar ile PvP atıyorsanız onları etkili bir şekilde kullanmayı öğrenin.

Cok tıklamak gene cok etkili olta ve kartopu cok etki etmiyor genelde blok koyarak PvP atıyorum.
Bildiginiz baska seyler var mı?

Hocam 7/ CubeCraft egg wars oynuyorum günde 2-3 saat oynuyorum ama bazı kisiler ucuruyorlar rekti kusursuz atıyorlar.
Üste yazdıgım gibi oynadıgım saat 700 küsur oynamakla öyle oynamaya başlamadım.
Bir de üşte sordugum soruların cevapını biliyor musunuz?
Sürüm: Minecraft Windows 10 editon.

Cok tıklamak gene cok etkili olta ve kartopu cok etki etmiyor genelde blok koyarak PvP atıyorum.
Bildiginiz baska seyler var mı?
Hocam rekt atarken eğilmenin tek mantığı hitbox küçültüp karşı tarafın sana vurmasını zorlaştırmak. Aşırı gerekli değil bana göre.
Bide Eski Java sürümlerinin mantığı geçerli bunda. Bam güm tara adamı. Kesik kesik zıplatarak vurmak aşırı düz maplerde işe yarar sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı