Minecraft neden bu kadar pahalı?

Serbest piyasa. Ayrıca oyunu pixel diye niye küçümsediniz ki? Aslında gayet dolu dolu bir oyun. İstediğiniz her şeyi yapıyorsunuz. Modlar, serverler...

Haklısın ama sadece pahalı geliyor bayram harçlıklarımla Steam'de oyun la Minecraft alacaktım ama Minecraft'ın 509 lira olduğunu gördüm yoksa Minecraft hayatımda oynadığım gördüğüm en başarılı oyun zaten oyun 300 lira olsa direkt alacağım.

Dün arkadaşlarımla Discord'da konuşmak için aramaya katıldım ve Minecraft oynuyorlardı bende Minecraft yoktu sonra ben de almak istedim ve baktım 509 lira, bence bir pixel ve Block'tan ibaret olan bir oyun 509 lira olmamalı sizce? Zaten satışta rekor kırdılar. Fazlasıyla kar çıkardılar bu işten, fiyatta düşüş olması gerekiyor bence.

Sence düşüş olması gerekiyor. Adam o fiyattan hala satıyor. 2-3 tane insan için düşürecek değiller ya.

Oyun fiyatı normal sizin için pahalı. Steam hesabınızı gösterin bekliyorum.

Dostum bak tek benim için pahalı olsaydı Herkes'de Minecraft olurdu ama benim gibi kim bilir kaç kişi var ve paramdan da değil Steam'de 2 tane oyun alacaktım 104 lira tutuyor yanına da uzun zamandır almak istediğim oyun olan Minecraft'ı alacaktım bu kadar neden bu kadar sinirle yaklaştın bu konuya açıkçası anlayamadım.

Dostum bak tek benim için pahalı olsaydı Herkes'de Minecraft olurdu ama benim gibi kim bilir kaç kişi var ve paramdan da değil Steam'de 2 tane oyun alacaktım 104 lira tutuyor yanına da uzun zamandır almak istediğim oyun olan Minecraft'ı alacaktım bu kadar neden bu kadar sinirle yaklaştın bu konuya açıkçası anlayamadım.
Steam hesabınızı bekliyorum.

Bu arada fakir demek de doğru/etik değil, zira burada konu sahibi "alacak param yok" demiyor "oyun pahalı" diyor ve bizde bunun nedenini söylüyoruz.
Steam hesabımı göstersem konuşamazsın o yüzden kime fakir dediğine dikkat et ve laflarınada olacak şekilde.
Yalnız oldukça iddialı yanıt geldi heyecanlanmadım değil, Steam hesabınızı bekliyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı