Minecraft nereden alınmalı?

FlyingHopes

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa/Gemlik
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ilerleyen zamanlarda oyunun Java versiyonunu almayı düşünüyorum. Orijinal sitesinde kurdan dolayı 400 ₺'ye yakın bir fiyatı var, daha ucuza edinebileceğim birkaç site araştırdım, ayrıca Game Pass içinde de Java Edition varmış doğru mu? DurmaPlay'de de resmi sitesinden ucuza satmakta. Eğer Game Pass içinde oyun dahilse oradan satın alabilir miyim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220317_022933.jpg
    Screenshot_20220317_022933.jpg
    55,5 KB · Görüntüleme: 67
  • Screenshot_20220317_023122.jpg
    Screenshot_20220317_023122.jpg
    47,9 KB · Görüntüleme: 69
Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle sitesinde almalısın hem orjinal hemde skin değiştirebilirsin orijinal sitesinde alacağın için hiçbir problem yaşamazsınız

Kesinlikle sitesinde almalısın hem orjinal hemde skin değiştirebilirsin orijinal sitesinde alacağın için hiçbir problem yaşamazsınız
Bunu ben de biliyorum ucuz alternatifleri varsa onu soruyorum.
Game Pass'ta mevcut.
Peki aldığım zaman orjinal Java'daki gibi OptiFine kurup Shader yükleyebilir miyim sıkıntısız bir şekilde?

Bunu ben de biliyorum ucuz alternatifleri varsa onu soruyorum.

Peki aldığım zaman orijinal Java'daki gibi OptiFine kurup shader yükleyebilir miyim sıkıntısız bir şekilde?

Onu arama, onlar genelde craked ve viruslu oluyor. Boşu boşuna virüs sokmaya gerek yok, parçalarına zarar verir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Game Pass soruyorum.

Rehber var.

Onu arama onlar genelde cracked ve virüslü oluyor boş boşuna virüs sokmaya gerek yok parçalarına zarar verir.

Yanlış bilgi vermeyin lütfen. Orijinal siteden aradığın modu yazıyorsun çıkıyor virüs falan bu kadar korkak olma. Yaz internete OptiFine 1.18.1 diye sitesi çıkıyor. Açıp kuruyorsun bitiyor.

Rehber var.

Yanlış bilgi vermeyin lütfen. Orijinal siteden aradığın modu yazıyorsun çıkıyor virüs falan bu kadar korkak olma. Yaz internete OptiFine 1.18.1 diye sitesi çıkıyor. Açıp kuruyorsun bitiyor.
Ben launcher dedim Minecraft doğrulanmış mağazalar dışında Minecraft launcheri virusludur isterseniz indirip virustotalya bakabilirsiniz

Mod derken tam anlayamadım, şu an Game Pass üzerinden alınca (resimdeki sayfadan) Java'yı oynayabilir miyim?

Onu bir türlü anlayamadım. Yeni konu açıp sormayı düşünüyordum bu aralar isterseniz yapın.

Ben Launcher dedim Minecraft doğrulanmış mağazalar dışında Minecraft Launcher'i virusludur isterseniz indirip VirusTotal'ya bakabilirsiniz.

TLauncher, SonOyuncu, CraftRise gibi milyonlarca Launcher sayabilirim.

Geri
Yukarı