Minecraft nereden alınmalı?

eakn59

Hectopat
Evdeki ufak kardeşime bir Minecraft almak istiyorum. Kendi sitesinde 30 dolar olduğunu görünce gözüm korkmadı değil. Microsoft'un sitesinde 80 TL civarında. Bazı sitelerde hesap satışları yapılıyormuş böyle bir şey istemiyorum. İndirim beklemeli miyim yoksa alabileceğim yer var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evdeki ufak kardeşime bir Minecraft almak istiyorum. Kendi sitesinde 30 dolar olduğunu görünce gözüm korkmadı değil. Microsoft'un sitesinde 80 TL civarında. Bazı sitelerde hesap satışları yapılıyormuş böyle bir şey istemiyorum. İndirim beklemeli miyim yoksa alabileceğim yer var mı?

Öbür sitelerden alma çalıntı hesap satıyorlar bu da suç.

Başka yer yok ucuza almak istiyorsanız bazı siteler var bende ilk önce çakmadır olmuyordur diye düşündüm ama hesabımı sadece bir kere gitti ondada şifreyi değiştirdim diye isterseniz söyleyebilirim.

Minecraft.net ve Microsoft Store dışındaki yerlerden almanızı tavsiye etmem. Biraz tuzlu olabilir ama en azından aldıktan sonra başınız ağrımaz.

Hangi versiyonu alacağına bağlı, Microsoft Store'daki Minecraft Win10 Edition, daha ucuzdur, Java modları ve serverları daha güzeldir, fakat küçük kardeşine alacağın için Win10 alabilirsin, tabii arkadaşlarıyla oynayacaksa arkadaşlarının çoğu Java Edition'u crackli oynayacaktır. T Launcher vb. Launcher'larla ücretsiz oynuyorlar Minecraft'ı.

Not: Java Edition sadece Java Edition'la Online oynayabilir.
Win10 Edition Switch, Xbox, Mobile ile beraber oynayabilir.

Geri
Yukarı