Minecraft nereden alınmalı?

Arkadaşlar Minecraft satın alacaktım PC'den Xbox uygulamasına baktım %20 indirim var. Buradan alayım mı yoksa Microsoft Store'dan mı almalıyım? Biraz kafam karışık.

Eki Görüntüle 1712735

Xbox'tan alın.
Eger gamepassınız varsa Xbox'tan 159 TL'ye sahip olabilirsiniz.
Eger gamepassınız yoksa microsoftan da Xbox'tan da 199 TL'ye alabilirsiniz.
İkisi arasında bir fark yok.

Xbox'tan alın.

Mantıklı olan Xbox'tan almak o zaman çünkü hem 190TL verip bir aylık Game Pass olacak hem de sınırsız Minecraft olacak.

Xbox'tan alın.

Xbox'tan alsam sonuçta Microsoft Store'da da almış olacağım değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Minecraft satın alacaktım PC'den Xbox uygulamasına baktım %20 indirim var. Buradan alayım mı yoksa Microsoft Store'dan mı almalıyım? Biraz kafam karışık.

Eki Görüntüle 1712735
Tavsiyem microsoft store'dan alın Türkiye'ye özel kur geldi şuan 200tl olduğunu biliyorum. Aldığınızda hem Java sürümünü hemde Bedrock sürümünü almış olacaksınız ve xbox'a da gelecek.(artık java ve bedrock pcde beraber satılıyor) Xbox game pass üzerine özel indirim varsa oradan da alabilirsiniz ikiside aynı şeyi verecek.

Mantıklı olan Xbox'tan almak o zaman çünkü hem 190TL verip bir aylık Game Pass olacak hem de sınırsız Minecraft olacak.

Xbox'tan alsam sonuçta Microsoft Store'da da almış olacağım deme?

Galiba. Net bir bilgim yok onda.

Tavsiyem Microsoft Store'dan alın Türkiye'ye özel kur geldi şu an 200TL olduğunu biliyorum. Aldığınızda hem Java sürümünü hem de bedrock sürümünü almış olacaksınız ve Xbox'a da gelecek.(artık Java ve bedrock PC'de beraber satılıyor)

Arkadas zaten Xbox'tan mı Microsoft'tan mı alayım diye sormuş ikisinde de 200 TL zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı