Minecraft Nether Portal sorunu

LordVader

Kilopat
Yer
Tatooine
Daha fazla  
Meslek
Sith Lordu (Emekli)
Selamlar dostlar. Öncelikle bayramınızı kutlarım. Sorunum şudur ki evin yanına nether portalı açtım çok kötü bir yere attı. Sonra dünyaya dönüp baya ileri gidip başka portal açtım fakat ilk portalı açtığım yere açıldı. Bir iki farklı portal daha açtım hep ilk portala gidiyor. Bunun bir çözümü var mıdır çok can sıkıcı bir durum.

Yakın yerlere portal kurarsan aynı yere çıkar. Bu arada nether da 1 blok ilerlemek demek normal dünyada 8 blok ilerlemek demek. Buna göre portal linkleyebilirsiniz

Bütün portalları kırın yenisini açın. Hangi sürüm bu arada?
1.16.1 sürüm.
Yakın yerlere portal kurarsan aynı yere çıkar. Bu arada nether da 1 blok ilerlemek demek normal dünyada 8 blok ilerlemek demek. Buna göre portal linkleyebilirsiniz
Baya uzağa kurdum. Blok olayını da biliyorum hatta hesaplama sitesi vardı ordan yapıyordum portalları ama nedense böyle bir sorun oluştu.
İlk portalın köşelerini kırıktaş yap. Netherdaki portalın köşelerini de kırıktaş yapıp tekrar dene. Yeni portallar için farklı bloklar kullan.
Deneyeceğim.
Köye yerleştim şansıma baya iyi spawn noktası oldu. Onu da düşündüm de o kadar ev, otomasyon sistemleri kurdum.

1.16.1 sürüm.

Baya uzağa kurdum. Blok olayını da biliyorum hatta hesaplama sitesi vardı ordan yapıyordum portalları ama nedense böyle bir sorun oluştu.

Deneyeceğim.

Köye yerleştim şansıma baya iyi spawn noktası oldu. Onu da düşündüm de o kadar ev, otomasyon sistemleri kurdum.
Diğer portalları kapayıp deneyin. Bir de diğer sürümlerde deneyin belki 1.16.1'de bug vardır yeni olduğundan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Diğer portalları kapayıp deneyin. Bir de diğer sürümlerde deneyin belki 1.16.1'de bug vardır yeni olduğundan.
Portalı kırıp tekrar kurduğumda çözüldü. Nasıl oldu anlamadım denemiştim olmamıştı ama şimdi oldu, hepinize teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı