Minecraft Online chunk yüklenmiyor

KasapBey

Centipat
Daha fazla  
Yıllardır Minecraft oynarım ama hala çözemedim, 1 yıldır falan. Minecraft'da ÇOKLU OYUNCU'da chunkım 40, 30 gibi yüksek rakamlar olmasına rağmen en fazla 20, 15 blok ötesini görüyorum. Ama TEKLİ'de hiçbir sorun yok. Her serverde bu sorun var. Sorun benden kaynaklı diye düşünüyorum artık. Nasıl çözeceğim? Orijinal Minecraft kullanıyorum.

Yıllardır Minecraft oynarım ama hala çözemedim, 1 yıldır falan. Minecraft'da çoklu Oyuncu'da chunkım 40, 30 gibi yüksek rakamlar olmasına rağmen en fazla 20, 15 blok ötesini görüyorum. Ama Tekli'de hiçbir sorun yok. Her serverde bu sorun var. Sorun benden kaynaklı diye düşünüyorum artık. Nasıl çözeceğim? Orijinal Minecraft kullanıyorum.

Hahahaha çok eskiden oynardım Minecraft yaşadığın şey bir sorun değil sunucuların ayarlı chunkı olur onun üstüne alsan bile göremezsin.

Sizden kaynaklı değil. Bazı sunucular lag olmaması için chunkları kendi kısıyor. Sizin yapacağınız bir durum yok.

Hahahaha çok eskiden oynardım Minecraft yaşadığın şey bir sorun değil sunucuların ayarlı chunkı olur onun üstüne alsan bile göremezsin.

Arkadaş soru sormuş. Dalga geçmenin sebebi nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı