Çözüldü Minecraft OptiFine işe yaramıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Jynaris

Decapat
Oyunum orijinal 1.19.4 sürümünde 60FPS açmadığı için OptiFine kurmuştum. İlk gün 200FPS'e kadar çıktı, bir sonraki gün oyuna girdiğimde maksimum 40-50 arası FPS alıyordum silip yüklemeyi denedim olmadı ne yapabilirim? İşletim sistemi Windows 10 olacak yanlış işaretledim.

Çözüm
Ayarlar ile oynama yapmış olabilir misin? Chunkları biraz düşürmeyi dene. Ekstra animasyonları da tamamen kapatabilirsin.

OptiFine HD U I4 olanı kullandığından emin ol.
Son sürümlerde diğer sürümlere göre az FPS alman olası.

Hocam chunklar en düşükte bile 60 FPS zor görüyorum. En son sürüm

Ayarlar ile oynama yapmış olabilir misin? Chunkları biraz düşürmeyi dene. Ekstra animasyonları da tamamen kapatabilirsin.

Hocam yanlışlıkla FPS sınırını açmışım yardımınız için teşekkürler. (Dikey Senkronizasyon açık olsa bile FPS sınırı devre dışı kalmıyormuş.)
Ayarlar ile oynama yapmış olabilir misin? Chunkları biraz düşürmeyi dene. Ekstra animasyonlarıda tamamen kapatabilirsin.

Son sürümlerde diğer sürümlere göre az fps alman olası.

Hocam chunklar en düşükte bile 60 FPS zor görüyorum. En son sürüm

Hocam yanlışlıkla FPS sınırını açmışım yardımınız için teşekkürler. (Dikey Senkronizasyon açık olsa bile FPS sınırı devre dışı kalmıyormuş.)

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı