Çözüldü Minecraft OptiFine sürüm seçimi ve kurulumunda ne yapılmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

eymensari

Centipat
Daha fazla  
Minecraft'ım orijinal. 1.16.5 sürümünde OptiFine ile oynamak istiyorum. OptiFine sitesinde G6 G7 G8 gibi sürümler var. Hangisini indirmem gerekiyor ve indirdikten sonra ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Minecraft'ım orijinal. 1.16.5 sürümünde OptiFine ile oynamak istiyorum. OptiFine sitesinde G6 g7 G8 gibi sürümler var. Hangisini indirmem gerekiyor ve indirdikten sonra ne yapmam gerekiyor?

En son sürümü indirmek genelde daha iyi oluyor. 1.16.5 sürümünü normal olarak açın (dosyaların yüklenmesi gerekiyor.) Sonra indirdiğiniz OptiFine dosyasını açıp kurulumunu yapın. Launcher'da OptiFine gözükecektir.
Minecraft'ım orijinal. 1.16.5 sürümünde OptiFine ile oynamak istiyorum. OptiFine sitesinde G6 g7 G8 gibi sürümler var. Hangisini indirmem gerekiyor ve indirdikten sonra ne yapmam gerekiyor?

En son sürümü indirmek genelde daha iyi oluyor. 1.16.5 sürümünü normal olarak açın (dosyaların yüklenmesi gerekiyor.) Sonra indirdiğiniz OptiFine dosyasını açıp kurulumunu yapın. Launcher'da OptiFine gözükecektir.

Artı -1 Eksi
Çözüm
Sitesinde en yüksek sürümün daha fazla optimizasyona sahip olduğunu, düşük sürümlerin diğer modlarla uyumluluğun daha iyi olduğu belirtilmiş. Optifine FAQ optifine ı kurduktan sonra orijinal launchersa zaten oyunu açar açmaz profil seçeneklerinde karşınıza çıkar, ordan optifine'ı seçip oyunu başlatabilirsiniz.

inen optifine dosyasını nasıl açacağım

.jar dosyası indi bunu winrar ile açınca
1689256536128.png

Geri
Yukarı